úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: žehlička,pračka a mop

žehlička,pračka a mop

Míránek

21. 2. 2019
11:35

Mám alergi na všechno možné. Prostě moje kůže řekla "dost", v tomhle světě už nechci být. Tak jsem ji poslechl a výsledek se dostavil. Tak to chci říci všem, snad to někomu pomůže. Žádné spešl povlaky a matrace a filtry atd. Pořádně máchat. Minimálně 5x, dolévám vodu do půl bubnu sprchou do otvoru na prací prostředek /tekutý pro alergiky/, vyvářet, žehlit. Zničit roztoče a jejich výkaly-bílkoviny. Dvakrát denně setřít mopem, vodou. Větrat, aby to ty potvory odfouklo. A hlavně ! Prádlo ze dne na druhý den vyklepat naruby a přežehlit. Polštář, prostěradlo, povlak - před spaním přežehlit !!! Výsledek ? Už snesu i sluníčko, atd.

Míránek

21. 2. 2019
18:15

RE: žehlička,pračka a mop
Některé věci považuji za samozřejmé, tak jsem je neuvedl. Používám vodní filtr na sprchu a všechna voda co přijde do styku s pokožkou jde přes filtr.Pokud ne, opláchnu chlor vodou přes filtr. Jinak pálení, zčervenání, drbání, boláky... Značka, začíná na D... a stojí kolem devíti set. Zkoušel jsem jiné, ale nefungovaly. Kůže stále červenala a pálila. A ten, co používám v žádném případě nevydrží rok, ale pouze tři měsíce a musím vyměnit. Mýdlem jenom "nejnutnější" :-) a jinak jenom filtrovaná voda. žádné masti,max.beloderm na promazání. Prádlo máchám jak jsem uvedl nahoře. První tři máchání v teplé vodě, na poslední dvě po 2 dl. octa. Pokud bydlíte v paneláku, pozor na alergeny od sousedů - stoupačka, nenechávat tam ručník. "nasákne" a pak se to nanese na rozmočenou kůži. To alergeny milují :-). v dopravních prostředcích se neopírat, každý den mýt vlasy. Jinak se "infikuje" polštář a ráno mám obličej jako rajče. Tak držím palce. Dotazy na [email protected]

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.