úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Líčení a alergie

Líčení a alergie

Tanja

30. 5. 2007
10:00

Ráda bych se zeptala, zda existuje také nějaká hypoalergenní dekorativní kosmetika pro ženy, které
mají po použití běžných líčidel alergické reakce...Děkuji.T.

NuklearniKote

2. 9. 2014
23:49

RE: Líčení a alergie
===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Jitka

23. 3. 2011
19:45

pro [Jana ]: Tak já mám stejnej problém a před týdnem jsem ho vyřešila. Na slevovým serveru jsem si koupila se slevou 60% kupon na prodloužení řas. Pocity zatím bezvadný, alergiká reakce žádná, tak jsem nadšená. Po dlouhé době pěkný oči. Já jsem řasenku nesnesla absolutně žádnou. Tak třeba je to pro někoho taky rada...

Reagovat

Jana

8. 3. 2011
15:52

Mám ten samý problém a nesnesu žádnou kosmetiku, Ani řazenku od La-Roche Possay!!! Svědí mě po ní
oči. Ale kupodivu jedinou řasenku kterou snesu je od Max Factor 2000 calories. Už mockrát jsem jí chtěla
vyměnit, ale nic jiného nesnesu. Tak hodně štěstí.

Reagovat

Martina Tmějová

8. 3. 2011
8:39

Jelikož jsem v poslední době alergická na všechnu dekorativní kosmetiku, koupila jsem si řasenku u La
Roche. Ale nepomohla mi ani tato značka.Jakmile si nalíčím řasy, začne mi svědit nad očima a do tři
dnů se mi tam udělá exem. Neexistuje ještě nějaká jiná značka pro alergii?. Děkuji T.M.

Reagovat

Pat

30. 7. 2007
14:41

La Roche Possay (franc.) - k dostání v dermokosmetických centrech v lékárnách, Clinique (amer.) - k
dostání v některých drogeriích-parfumeriích: větší výběr než u La Roche, ale už to není z
lékárny

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.