úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Popraskaná kůže na prstech rukou

Popraskaná kůže na prstech rukou

SylvikMaty

8. 11. 2020
20:42

Kožní problém, popraskaná kůže na prstech rukou, zkroucené nehty

Venca

23. 11. 2020
14:42

RE: Popraskaná kůže na prstech rukou
Pro: SylvikMatyDobrý den, s problémy s kůží bojuju už dlouho. Mám alergie na pzly a také se mi alergie projevuje na kůži. Je to alergie na potraviny - prokázaná intolerance laktózy a částečná na lepek.Na fotkách vidíte stav mých rukou v květnu tohoto roku, i při mazání mastí a užívání léků na alergie. Vypustil jsem ze stravy mléčné výrobky kromě tvrdých sýrů, pečivo jím jen s malým podílem pšenice nebo bezlepkové. Další léčba spočívala v ozdravení střev- piju Aloe vera gel drink od Essens - čisté, 1-2x denně malá štamprle a používám tělový šampon Colostrum a také pleťové mléko Colostrum od Essens....a stav mých rukou po půl roce, tedy nyní, vidíte na poslední fotce. Pokud byste měla dotazy, napište na můj mail [email protected], můžeme to probrat podrobněji.
S pozdravem Venca

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

foto foto foto

SylvikMaty

8. 11. 2020
20:47

RE: Popraskaná kůže na prstech rukou
Dobrý den, potřevovala bych se poradit lhledně problemu, ktery mam posledni mesice. Jsem exematik, exem mam na rukou, ale posledni asi 3 mesice mi praska kuže na nehtech rukou a deformuji se mi i nehty, dost to boli. Na kozni me bohuzel, objednali az na leden... Zatím mažu na noc Flucinarem, ale moc to nezabira... Kůže je ztvrdlá a méně citlivá... Nesetkali jste se s tín někdo?

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.