úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Diprophos

Diprophos

Jitka

6. 6. 2007
21:47

Mám alergii na trávy již od tří let věku,léčím se na alergologii.Užívám cromohexal combi a
flonidan.Nyní mám pár dní dost silné alerg.reakce,kýchání,slzení očí apod.Byla mi nabídnuta
injekce diprophos,má prý účinek na 4-6.týdnů a pak se opakuje.Jenže je to kortikoid.Nemáte s tím
někdo zkušenost?A co vedlejší účinky?

Skarolina

24. 9. 2015
9:31

RE: Diprophos
Pro: MartinAhoj Martine,
chtela bych se zeptat, jak to nakonec dopadlo s tvou koprivkou. Ja mam ted neco podobneho. Uz skoro tri tydny mam vyrazku a fleky vsude po tele. Po prvni injekci diprophosu se to uplne ztratilo, ale za 3 dny to bylo zpet. Tyden od prvni injekce jsem dostala druhou a prijde mi, ze ta nezabrala vubec tak dobre. Prisel jsi na to, z ceho vyrazku mas a jak jsi ji dal lecil?
Dekuji moc!!!

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Lukas

26. 3. 2014
22:26

Dobrý den,mám 61 roků,od 30 roků mám alergii na pyly,více jak 10 roků řeším injekcí - Diprophos svůj problém s alergií (vel-
mi silnou ), problémy se začínají projevovat začátkem března,počáteční problémy mírním jednou denně tabletou Zyrtec,
koncem dubna jdu na injekci Diprophos - ÚČINEK DO 24 HODIN A JSEM BEZ PROBLÉMŮ DO KONCE PYLOVÉ SEZONY - mohu jen doporučit,
žádné vedlejší účinky jsem nezaznamenal.

Reagovat

Bebuna

3. 2. 2014
22:34

Má zkušenost s tímto "lékem" je šílená! Diprophos mi byl injekčnè aplikován 3x během 8 měsíců na potlačení potíží a příznaků chronické rýmy.Za těchto 8 měsíců jsem přibrala 10 kg a zkončila na psychiatrii s diagnozou deprese v důsledku intoxikace kortikoidy.Rozhodně tento "lék" nedoporučuji rýmu mám stále, nic necítím, jsem o 10 kg tlustší a musím užívat antidepresiva!

Reagovat

Radim

27. 3. 2012
15:52

aplikaci diprophosu zadnou alergii nelecite, pouze potlacujete. jedna se o kortikoidy, ktere by se nemely dlouhodobe pouzivat.

Reagovat

anna

9. 3. 2012
11:23

Tato látka mně byla vpíchnuta v prosinci po 4 odběru vody po opearaci kolene menisku, včera pátý odběr vody a další injekce. Nemůže to ublížit. Děkuji. Nashledanou

Reagovat

Standa

19. 7. 2011
16:04

pro [Gina]: Po 20i letehc problému s alergii na slunce jsme k němu letos v Egyptě přišli jako slepí k houslím, přítelkyně se už začala osypávat. Po aplikaci injekce DIPROPHOS do 12i hodin příznaky odezněly, vyrážka uplně zmizela a celý zbývající pobyt jsme byli naprosto bez problému, ta moje je opálená jako černoška a hlavně absolutně bez problemů.

Reagovat

Gina

13. 7. 2011
13:08

Nevíte někdo jak funguje injekce Diprophos na sluneční alergii? Děkuji za odpověď.

Reagovat

Petra

30. 12. 2010
1:13

Mám atopický ekzém už od dětství,ale v dospělosti se začal rapidně zhoršovat a žádné mastě mi
nezabrají,ale Diprophos je pro mě zázrak,mám postižené celé tělo ekzémem i otoky a po injekci jsem
dobrá tak 3 týdny,je to nesmírná úleva

Reagovat

16. 9. 2009
19:32

Martin

16. 7. 2009
22:42

Mám s tímto lékem trochu jiné zkušenosti.Trpím nevysvětlenou kopřivkou, mám fleky a otoky na celém
těle i na obličeji. Když už to přestává být únosné, dostanu injekci Hydrokortizonu. Ta všechny
projevy utlumí,ale po asi 12-ti hodinách se příznaky vrací. Po aplikaci Diprophosu mám pokoj asi 3-4
dny. Ne týdny či měsíce, ale jen 3-4 dny. Vedlejší účinky nepociťuji.

Reagovat

Martinka

10. 11. 2008
19:23

Ahoj od mala trpím alergií,a ted mám i ekzémem.Kortikoidy potlačí příznaky ale nevyřeší
příčinu, stejně jako všechny léky a mastičky. Určitě nejez mléčné výrobky. Ty totiž zahleňují
plíce a střeva. To je příčina těchto problémů. Po týdnu se budeš cítit o něco líp.Pro další
dotazy se ozvi na email ráda bych Ti pomohla.

Reagovat

veronika

10. 11. 2008
8:33

Také mi byla píchnuta injekce Diprophos. Měla jsem záchvaty "žravosti" a neuvěřitelně jsem
přibrala na váze. Byla mi opět naordinována, ale odmítla jsem ji.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.