úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Alergická rýma-zkušenosti s vašimi léky.

Alergická rýma-zkušenosti s vašimi léky.

Petr

12. 6. 2007
13:28

Napište prosím, jaké užíváte místní antihistaminika pro léčbu alegrické rýmy,nebo které jste
používali.Které se vám nejlépe osvědčili.

Miuska

8. 2. 2017
10:46

RE: Alergická rýma-zkušenosti s vašimi léky.
V období, kdy trpím na alergii používám nosní i oční kapky allergodil. Ty me pomáhají. Obojí se pohybují kolem 150-200,-kč a vydrží mě na celou sezonu.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Alice

18. 6. 2007
13:55

Ja jsem kdysi pouzivala Dithiaden, ale byla jsem po nem hodne ospala. V poslednich letech pouzivam Zyrtec,
ktery se mi zda byt ale slabsi nez zmineny Dithiaden (i kdyz jsem po nem take ospala,tak ne tolik jako po
Dithiadenu). Musim ale konstatovat, ze i kdyz v sezone uzivam 1 tabletu denne, prece jen se vyskytnou dny, kdy
mam poradny zachvat,ani Zyrtec tedy nepomaha na 100%. To ale nepomahal zadny lek - zkousela jsem Floridan,
Claritin.....ucinky nic moc.

Reagovat

Marcela

16. 6. 2007
21:48

Nechci polemizovat, ale ptala jsem se alergoložky jestli můžu vibrocil používat dlouhodobě a neměla
proti tomu námitek

Reagovat

Iveta

16. 6. 2007
21:10

Vibrocil je dobrý, ale tuším, že dýl jak 6 týdnu se nemá používat. Momentálně beru prášky aerius,
ale letos mi nějak nepomáhá. Možná to bude tím, že sem ho začla brát až když nastaly problémy.
Mám i kapky Alergocrom a ty mi vyhovují. Dají se používat dlouhodobě.

Reagovat

Pro Verču

16. 6. 2007
17:34

Flonidan je celkové antihistamikum, rozhodně ne jen na kožní problémy, já ho beru taky.

Reagovat

verča

15. 6. 2007
20:07

ten zníněný floridan je z řady, která je zaměřená spíše na kožní projevy. Mě na alergickou rýmu
zabírá Xyzal. Doplatek je 15 až 150 Kč, záleží na lékárně. Prakticky vůbec už nepoužívám kapky
do nosu. A když už je opravdu nouze, tak mi stačí obyčejný nasivin

Reagovat

Marcela

12. 6. 2007
20:08

Já jsem vyzkoušela snad všechno, ale nejvíc mi pomáhá vibrocil.Ale ten nehradí pojištovna, musíš si
ho celý platit (asi 100kč)

Reagovat

Hanka

12. 6. 2007
16:06

Užívám celoročně Flonidan, ale na rýmu moc nepomáhá.Alergoložka mi předepsala asi troje kapky do
nosu a až teď mám celkem klid, stříkám si Rhynocort.Tak nevím,zda jsem pomohla, ale toť má
zkušenost.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.