úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Atopická olupujícív se kůže na očních víčkách

Atopická olupujícív se kůže na očních víčkách

Evca

12. 6. 2007
21:43

Ahoj mam velky problem s kuzi okolo oci nemam tam vubec zadny mastny kozni film,kuze se loupe supinati - na
veskere ocni kremy reaguji zarudnutim kuze a oci.Prosim poradi mi nekdo diky

katka

28. 6. 2007
12:23

RE: Atopická olupujícív se kůže na očních víčkách
Jse zaregistrovana,pouzivam z tama vsechny vyrobky.Kdyz se clovek zaregistruje ma kazdy vyrobek o
30%levnejsi.Ale urcite nema cenu se registrovat pokud chces jen jeden,dva vyrobky.Kozi kosmetiku ma jeste
kosmetika LACHEVRE,ale ten stoji asi kolem 500.-.V Missive 157.-.Treba by te zaujalo vice vyrobku,maji vse
delane na ekzemy,lupenky a citlivou pokozku.Jestli budes chtit poslu vic info na maila.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Evca

28. 6. 2007
10:45

Missiva prodava jen pres dealery jinak ne pokud vim.Jak kupujes jejich vyrobky ty?

Reagovat

katka

27. 6. 2007
21:53

Take jsem mela ekzem ne rukou,i na ocich,ale ne v takovem stadiu,jak pises ty.Pouzivam pripravky z ceske firmy
Missivy,praci program bez fosfatu,zeolitu a plavene kridy.Pili jsme fytotonic,telo se musi vycistit
zevnitr,jinak se clovek ekzemu nezbavi.No a jinak co bych ti mohla poradit,tak na ekzemy je vyborna kozi
syrovatka,takze zkus krem z kozi syrovatky!

Reagovat

Evca

19. 6. 2007
13:53

Od jake firmy(vyrobce)je ten Repair krem?

Reagovat

Monika

17. 6. 2007
18:28

Dobrý den, já používám krém Repair, z lékárny, neobsahuje kortikoidy ani antihistaminika. Mám s ním
dobré zkušenosti. Volně prodejný cca 200Kč.Monika

Reagovat

Jandula

12. 6. 2007
22:06

Ahoj Evco, obcas mivam stejny problem, mirne natekly tak 3mm siroky, cerveny, suchy, loupajici se a svedivy
prouzek u ras na hornich vickach. Jedine co mi za cas (4-5 dni) zabere a kuze se da zase do klidu je Infadolan
stridave s Calcium panthotenicum (Infadolan nesmi do oci!!!!), neustale mazat (i 6x za den, na noc vrstva).
Oci mam strasne citlive - jestlize loupu, smazim cibuli, kren, tak pak to jeste tak 2 dny citim v ocich
(slzeni, paleni). Nemuzu pouzivat zadnou kosmetiku (rasenka, stiny,...ani senzitive). Vyzkousej, treba to bude
pusobit i na Tebe. Ahoj Jandula

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.