úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: ekzém okolo očí

ekzém okolo očí

Radka

15. 6. 2007
13:10

Dobrý den, kdo mi poradí, čím mazat oční víčka tříletému klukovi? Kůže je suchá,zarudlá a
šupinatá. Děkuji.

Larisie

19. 6. 2018
8:10

RE: ekzém okolo očí
Pro: PokyŽádná mastička nepomáhá na 100 procent, protože každému zabírá něco jiného. Tohle je strašně individuální.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Gája

28. 2. 2015
13:15

Ahoj,taky tím trpím.
Částečně pomáhá Jarišův roztok. Naliju na vatový tampon a přiložím na 15min(2x denně). Zpočátku i štípe.Po 15min zčervenání,ale nebojte pak je to jen lepší. :) Ale nevyléčí,zlepší.
Kožní mi předepsala Jarišův roztok(0Kč),Advantan(slabý kortikoid - 60Kč).Pomáhá...
Na další kontrolu půjdu po měsíci,tak uvidím,co doporučí dál a jak to bude zabírat.
Konečně ale vypadám lépe.

Lipobase jsem zkoušela,ale ted co čtu více o exému tak vím,že je to spíše na promazání pokožky né na vyléčéní akutního exému okolo očí,kde je ještě k tomu kůže úplně jiná.

Reagovat

Junebirth

27. 7. 2014
23:53

===PŘÍSPĚVEK BYL SMAZÁN ADMINISTRÁTOREM Z DŮVODU NEŽÁDOUCÍ REKLAMY===

Reagovat

kačuola

15. 7. 2014
22:10

Pro: evkaprosím,mohu poprosit o informace k té masti z aloe vera?děkuji

Reagovat

ladda

4. 12. 2013
0:15

Pro: evkaDobrý den, měl bych prosím dotaz na gel aloe vera, jaký výrobek, odkud atd. je vámi osvědčený, mám obdobnou situaci okolo očí suchou až zarudlou kůži. zkoušel jsem IMACORT krém, vcelku ,,chvíly,, pomáhal, ale je na předpis, raděj bych přír. cestu?? nevim.. moc děkuji Vláďa.

Reagovat

Poky

4. 4. 2013
22:06

Poky

Zdravím,
Už asi pul roku mě trápí ekzém okolo očí. Kůže je suchá,zarudlá a šupinatá. Znáte prosím vás nějakou mastičku nebo něco co na to 100% pomáhá? Jsem už z toho úplně zoufalí vypadám jak kdybych byl každý den po pařbě a nevyspalí. Díky moc!!

Reagovat

lada

28. 3. 2013
9:33

Pro: evkaAhoj,syn má dlouho ekzem kolem oka a nic nepomáhá,prosím o informace ohledně gelu aloe vera

Reagovat

Duffy

2. 1. 2013
15:22

Pro: evkaAhoj! Zajímalo by mě co konkrétně používáte za preparáty. Bylo by možné bližší info třeba na mail? Díky. Duff

Reagovat

terslova

12. 6. 2012
13:51

terslova

Příspěvek byl smazán administrátorem z důvodů nežádoucí reklamy

Reagovat

foto

Dana, ProAlergiky.cz

11. 6. 2012
13:47

Dana, ProAlergiky.cz

Pro: bopaJá mám momenátlně ten stejný problém. Už několik měsíců mám ekzém na víčkách a pořád se rozšiřuje. Nakonec se z toho vyklubala kontaktní alergie na kosmetiku, s největší pravděpodobností na šampon od Avonu. Navíc se do toho dostala nějaká bakteriální infekce, takže to už jenom změnou šamponu nevyřeším. Dostala jsem na promazávání a odličování Ambiderman krém s antibiotikama a kortikoidama.... s čehož sice nadšená nejsem, ale vzhledem k té bakterii a k tomu, že se to pořád zhorušuje, nic jiného nezbývá... Tak snad to zabere :-)

Reagovat

bopa

11. 6. 2012
13:05

Pro: evkaahoj,
děkuji zatím za informace a přeji hezký den

Reagovat

evka

10. 6. 2012
23:03

Pro: bopaahoj, mám dobré zkušenosti s mastičkou na přesušenou kůži Infadolan. Nebo klasická modrá indulona. Ale neřeší problém, jen promazává. Máme v rodině - u bráchy velmi silný atopický ekzém, 18 let různí lékaři " zkoušeli", co člověk vydrží, ale nikdo nedokázal pomoci - Ani homeopatika - vždy se po nich vysypal podle návodu, ale bohužel nikdy se ekzemu nezbavil. Projevuje se právě silně vysušenou kůží, až jakoby šupinovitou, oční víčka mu praskala až do krve, jak byla suchá. Po celém těle navíc zarudlé skvrny,nejen v místech ohybu. Zkoušeli jsme bylinky, různé masti, včetně kortikoidů, přísnou dietu - z jídelníčku zcela vyloučen lepek, mléko, ryby, med a spousta dalších, i přesto neustále silný ekzém. Po 18 letech jsme se náhodně dozvěděli o Gelu Aloe vera - bohužel ne všechny firmy jsou solidní. Dnes už používáme výhradně jednu značku, na kterou reaguje velmi dobře. Organismus se po tom skutečně čistí. Navíc jsme našli i lékaře, kteří ho doporučují a radí nám ohledně dávkování a volby dalších prostředků pro urychlení léčby. Jen nechápu, proč tyto produkty nelze koupit v lékárně. A proč se tím nezabývají běžne na kožním. Pokud budete mít zájem o více informací, klidně se ozvěte. Ráda popíšu, co používáme a dám případně kontakt, kde lze kvalitní produkty zakoupit.Držím pěsti, ať se problému zbavíte, vím co je to za trápení.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.