úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: ditě a ekzem

ditě a ekzem

Svata

23. 6. 2007
14:38

mam pětiletyho kluka dostal dost osklivy ekzem. alergilok mu nasadil ekzemovou dietu ta mu sice sklidnila
ekzem ale zase ma problemi dost jiny, nesmi cerstvi ovoce a zeleninu oak taky mliko a ořisky , tim padem ma
problem ze stolici a taky mam obavy o jeho kosti.Jezdim s nim do lazni coš pomaha jen na chvilku anevim jak
mam upravit jidelnicek.Děkuji S

Jana

30. 10. 2007
13:43

RE: ditě a ekzem
Dobrý den,
moje maličké má již několik měsíců problémy s pokožkou. Kamarádka mi přinesla od teraputa
mastičku od firmy cinskebylinky a zabrala po několika dnech, tak bych chtěla poděkovat, za prima
tip.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

katka

27. 6. 2007
21:34

Ahoj,ja s dcerou jsme meli ekzem,a zbavili jsme se ho pouzivanim pripravku z ceske firmy Missivy.Peru v pracim
programu,ktery neobsahuje fosfaty,zeolity,plavenou kridu,jako jediny v CR.Pili jsme fytotonic,ktery leci ekzem
zevnitr.A jak jsem to tak cetla tak syn potrebuje i vitaminy.Fytotonic je bylinny napoj,neobsahuje
konzervanty,barviva.A je na to ze v tele upravuje vse co nema clovek v normalu.Telo se zacne normalizovat za
sest tydnu.Je to v tekutem stavu,male sacky,a jeden sacek obsahuje denni davku vitaminu kterou clovek
potrebuje.Cenove prijatelne 360.-,takze jeden sacek 5.-,to neni tolik,ne?Muzu Vam zaslat vice
[email protected]

Reagovat

kočka

27. 6. 2007
18:10

nechte vyšetřit dítě na candidu na imunologii mám pocit že dítě bude mít problém se střevem,proto
ten ekzém,nebo také vyšetří zdarma-diagnoza z jazyka www.patentnimedicina.cz

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.