úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Atopický ekzém

Atopický ekzém

Anna Lizancova

28. 6. 2007
21:32

dobrý den, máme dceru 9let od narození trpí atop ekz. těžká forma opravdu jsme vyskoušekĺi mnoho
čínskou medic , homeop. diety, masti např elidel, protopik plno kortik. mastí! Bylinné koupele jsme u
kožního lékaře , ale taky u alerg.Byli jsem v lázních Lipová, každý rok jsme hospit.v
nemocnici aspoň 4krát!Leželi jsme i v Brně zkusili jsme i léčitele který nám docela pomohl, ale
doktoři doporučovali ukončit léčbu jelikož tam prý má kort.Prosíme o pomoc!

Katka

30. 6. 2007
12:33

RE: Atopický ekzém
Radit to tu radim vsem protoze od toho ty stranky jsou,ne?Doporucovat lidem co nam pomohlo vylecit ekzem!Tak
jsem hledala z ceho se ten praci prasek EFEKT sklada,a nenasla jsem presne slozeni.Muzete mi ho treba
napsat?Netvrdim na 100%ze Missiva je jedina,ale zatim jsem na praci bez fosfatu,zeolitu,plavene kridy
nenarazila.Budu rada kdyz mi tu to slozeni napisete.A prani na ekzem nepomuzu,pokud clovek nepije
fytotonic,aspon zezacatku.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Katka

30. 6. 2007
12:14

Delear nejsem,jsem pres kamaradku zaregistrovana ve vyrobe,a mohla bych vam to prodavat o 30%draz,ale to me
nebavi,je s tim moc prace.Ale kdyz nekdo chce tak ho muzu zaregistrovat,a potom ma kazdy vyrobek o
30%levneji.Nema zadne povinnosti objednavek,ani za kolik,kdy chce,jak chce.Chtela jsem Vam o tom poslat jen
par info-kdyby mel nekdo zajem.
K tomu fytotonicu,sousedka to davala 3letemu diteti.A dava se to i miminkam,nemuze se jim nic stat,jsou to jen
bylinky,zadne konzervanty,ani barviva,nic spatneho,to spis detem ublizi dzusy z obchodu(jupik,kubik atd.).
A k pracimu programu,je to jediny EKO vyrobek v Cr,mozna nektere vyrobky neobsahuji fosfaty,a fosfonaty(je to
skoro to same),ale kazdy vyrobek v cr obsahuje zeolity 15-20%.Uznavam ze zezacatku je to trosku slozitejsi,nez
se clovek nauci co a jak,ale pak je spokojeny.A financne mi to ani drazsi nepripadlo.

Reagovat

Anna Lizancova

30. 6. 2007
10:33

Dorý den p.Jandlo, Děkuju za odpověd. Napište mi prosím na email vím víc o tom léčiteli .

Reagovat

Jandula

30. 6. 2007
10:16

Jeste k tomu pracimu prasku a Fytotoniku od Katky(urcite je dealer). Pokud 2x machate, tak je pry jedno jaky
prasek se pouziva. Ja uz jsem tu jejich nabidku trochu studovala, je to trosku slozitejsi, chce se to naucit,
svagrova to zkusila. Ekzem ma sama, ale zadne dramaticke zlepseni se nekonalo, pere v tom dal, zvykla si,
nemusi 2x machat. Cenove to potom vychazi skoro nastejno, investice zpocatku je ale vetsi (musi se koupit
velka baleni), jejich vyrobky jsem zkousela na skvrny, cisteni trouby, cisteni koupelny - to je dobre, to
funguje, dobra zkusenost, ten Fytotonik - neco na tom muze byt, byt Vami zkusila bych to, ja se u 3-leteho
bojim, pripada mi jeste moc maly. Jandula

Reagovat

Jandula

30. 6. 2007
10:08

Dobry den,
mam 3-leteho syna, take od 6 tydnu, tezsi forma, lazne take (Kynzvart), nemocnice nastesti ne, ale nespime,
skrabe se, je to des, kolikrat jsem psychicky na tom dost bidne. Ted zkousim homeopatika, zatim to moc
nevypada, znama mi radila kosmetiku Dr. Houbegiho (tak nejak se to pise) - neni to ten lecitel, jak pisete - s
temi kortikoidy? Na internetu jsou o tom diskuse a ruzne nazory. Zname to u syna moc pomohlo, muzu na to znat
prosim Vas nazor - byl to on, jak doktori zakazali? Jak dlouho jste zkouseli homeopatika? Dekuji, poradit
nedokazu, sama bohuzel nevim. Jandula

Reagovat

Máca

30. 6. 2007
9:16

bez fosfátů má prášky víc firem. Já sama používám asi 8let prášky od Efektu z Horního Těrlicka
(14kg asi 550kč)Mají www stránky. Nejsi náhodou Katko jen nějaký dealer????Radíš to tady všem a moc
důvěryhodně to nevypadá.

Reagovat

katka

28. 6. 2007
22:11

Dobry den,my jsme meli s dcerou take ekzem,a zacli jsme pouzivat pripravky ceske firmy Missiva a jsme bez
ekzemu.Znam i lidi co to meli v takovem stadiu jak pisete i vy,a nic jim nepomahalo,a tohle jim pomohlo.Pili
jsme potravinovy doplnek fytotonic,coz je ted pro vasi dceru asi nejdulezitejsi,je to bylinny napoj,ktery Vam
leci v tele vse co neni v normalu,i ekzem.Telo se vrai do normalu za sest tydnu!Pak je potreba zmenit praci
program,Missiva je jedina v Cr ktera ma prani bez fosfatu(hnojiva-z toho je ten ekzem),zeolitu a plavene
kridy.I v detskem prasku to v malem mnozstvi je.Mozna si rikate proc by Vam pomohla zmena prasku,kdyz uz jste
vyskouseli tolik veci,a neco tak obycejneho ze by Vam pomohlo?Ale neni co ztratit,a za zkousku nic clovek
neda,neni to drahe,tyto pripravky vychazi levneji nez pripravky na trhu!A opravdu znam lidi co vyzkouseli
nevim co,a takhle primitivni vec,zmena prasku a piti fytotonicu jim pomohlo!Jestli budete mit zajem,tak Vam
muzu na mail poslat vice [email protected]

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.