úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: alergie na kočky

alergie na kočky

Nikola

6. 7. 2007
12:08

Máte někdo zkušenosti s výrobkem Petal Cleanse? Máme nového kocourka a přítel má asi alergii právě
na něj.Děkuji za odpovědi

Hanka

7. 7. 2007
16:52

RE: alergie na kočky
Marcela má pravdu, ale já ti napíšu vlastní zkušenost.Někdo tvrdí, že při soužití s kočkou si na
tu svou zvykl a má alergii jen na ty cizí.Mně se naopak alergie při soužití s kočkou zhoršila,
resp.vyvinula až po několika letech soužití.Kromě antihistamik mi alergoložka nasadila hyposenzibilizaci
pomocí vakcín a pomohla!! Dnes jsem zcela bez problémů, nemám ani rýmu, oči jsou v pořádku, astma
samozřejmě přetrvalo,musím inhalovat, ale dechové potíže nemám. Kočka je stará a neuměla jsem si po
tolika letech představit, dát jí pryč.Řekla bych, že ty vakcíny jsou asi nejúčinější, záleží na
přítelovi, zda je ochoten tuto léčbu podstoupit.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Marcela

6. 7. 2007
21:39

RE: alergie na kočky
Ahoj, pokud bude mít přítel alergii na kočky,nerada ti to píšu takhle narvrdo, ale asi si budeš muset
vybrat mezi kočkou a přítelem. Kočky mají jedny z nejagresivnějších alergenů, vím to z vlastní
zkušenosti, syn má silnou alerg. na kočky a opravdu stačí chvilka u tchýně(a ta má kočku jen
venku!!)a začne se dusit.Pokud to přítelovi dělá jen mírné potíže asi nebude nutné tak radikální
řešení ,ale při dlouhodobém pobytu s "alergenem" se to může horšit.Naše lékařka tvrdí
že až 3 měsíce po odstranění kočky v bytě ještě můžou přetrvávat alergeny

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.