úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: ekzem ve vlasech

ekzem ve vlasech

Zuzana

9. 7. 2007
21:37

Dobrý den,
dcerce se objevil ekzém ve vlasech, svědí a loupe se jí kůže. V současné době nedocházíme k
žádné alergoložce a ani v několika lékárnách mi nebyli schopni poradit a vlastně ani potvrdit, zda
vůbec existuje nějaký neparfemovaný šampon pro alergiky. Nedokázal by mi někdo poradit? Díky za
odpověď.

Kkiwik

18. 2. 2008
22:01

RE: ekzem ve vlasech
Ahoj, ja mam ekzem spise po tele, ale zacala me postupne svedit pokozka hlavy a delat se mi lupy. Poridila
jsem si sampon od Biodermy - Node a zabralo to. Ale ja mela pouze suche supinky ve vlasech, nevim jak moc to
ma tvoje dcera a jestli by zrovna tento sampon byl idealni.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

mmm

18. 2. 2008
19:01

Zdravím, je dobré oplachovat si hlavu po koupání vodou s trochou tea tree oleje..problémy brzy zmizí

Reagovat

Jana

8. 1. 2008
9:53

Výborná je Exomega, je to poměrně novinka, někdy od podzimu. Mně pomohla moc, mám výborné
zkušenosti i s krémy a mléky Exomega.

Reagovat

Lucie

3. 1. 2008
19:07

Dobry den,mam pocit, ze mam ekzem ve vlasech. Trpim atopickym ekzemem, ktery se mi na nekolik let stratil a v
tomto roce znovu obnovil. Zacinaly mi vypadavat vlasy. Mam najednou hodne lupu a pokozka hlavy svedi. Pouzivam
vitaminy na vlasy a pripravek z Ceska Biohar. Ziji v zahranici a duveru v mistni lekare nemam. Potrebuji
poradit, jestli se toto da resit pomoci masticek, samponu ktere jsou dostupne v lekarne ci se mam obratit na
lekare.Dekuji Lucie

Reagovat

Tanja

10. 7. 2007
9:57

Myslím, že záleží i na tom, jak je dcerka stará a může se jednat třeba o kvasinky...ale zkuste se
podívat na www.biosfera.cz a tam si vybrat nějaký šampon pro alergiky, nabídka je pestrá...např.od
firmy Urtekram, Lavera, apod. nabízí i šampony pro děti

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.