úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Alergie na psa

Alergie na psa

Veronika

13. 7. 2007
12:33

Dobrý den, chci se zeptat , jak mám postupovat, když mám 1,5 letou holčičku alergickou na psa-zatím
neměla žádnou reakci-je asmatik-zjištěno vše z krve. Doma máme malého psa, ale je jen na chodbě a do
styku s dítětem nepřijde. Venku máme dalšího psa-ten je v kotci. Jak to mám řešit-z domu dát psa
ven-nebo i venku to vadí? Může žít alergik se psem?Děkuji.

Hanka

13. 7. 2007
17:03

RE: Alergie na psa
Ahoj Veroniko, své zkušenosti už jsem sem psala několikrát ale spíše co se týče alergie na kočku.Já
mám tedy alergii na kočku ale i psa, jen psa jsem neměla doma, kočku ano.Psa mají v rodině příbuzní.Z
mých zkušeností: to že je pes na chodbě je jedno, protože alergeny se stejně do domu dostanou.Já jsem
se nechtěla kočky vzdát,mám také alergii a astma, vdechuji inhalátor, byly mi nasazeny antihistamika ale
hlavně nasazeny vakcíny na kočku. U vás to bude horší, protože takto malému dítěti vakcíny nikdo
nenasadí a to je bohužel to jediné, co konkrétně mně pomohlo.Zkuste omezit styk holčičky se psy jak
jen to půjde, hodně uklízejte, kupte si čističku vzduchu, zkuste přípravek zde uvedený na stránkách
Petal Cleanse, uvidíte, zda se to zlepší. Vím že dávat zvíře z domu je to nejtěžší a pro mě
poslední řešení...Hodně štěstí!!

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.