úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: vyrážka

vyrážka

Lenka

22. 7. 2007
17:12

Dobrý den, vyskytla se u mě vyrážka a chtěla bych se zeptat, zda s ní nemáte někdo zkušenosti.
Udělala se mi vyrážka na hřbetech ruky, loktech, kolenou (ne na vnitřní straně) a od kotníků dolů.
Je to taková svědivá vyrážka. Místy malé puchýřky. Máte s tím někdo zkušenosti? děkuji

Martina

1. 10. 2007
21:44

RE: vyrážka
Ahojky, tak hledám na internetu, protože se mi udělala úplně stejná vyrážka jakou popisuješ... je mi
32 let a zničeho nic se objevila na loktech, kolenou, od kotníků dolů. Už Lenko víš, co to bylo? Díky
za odpověď.Martina

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

marta

1. 10. 2007
11:18

RE: vyrážka
Ahoj Lenko. Ja prave hledam odpovedi na internetu na tu samou otazku. Myslim, ze mam ten sam problem. Udelala
se mi svediva vyrazka na loktech a kolenou a pomalu se siri.. Je cervena s puchyrky. Zatim jsem nenasla
odpoved co to presne je, ale je tu moznost ze by to mohlo mit neco spoloecneho s precitlivelosti na lepek a s
tim spojenou dedicnou nemoc zvanou celiakii. (v kostce: mnozeni bunek v tele ktere poskozuje vnitrnosti a
zabranuje prisun vitaminu a mineralu po poziti potravin obsahujicich lepek tj psenice, zito, kukurice, oves,
krupice atd...) Snad to nebude tak vazne. Zajdi si ale radeji k doktorce na krevni testy a informuj se o teto
nemoci, zda ji mel nejaky clen tve rodiny. Ja udelam totez. Budu rada, kdyz mi napises jak si poridila. Zatim
se mej pekne a hodne stesti!

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.