info

9. 8. 2007
14:05

Všechny vás zdravím. ja jsem se sem dostal náhodou, protože jsem chtěl zjistit seriózní info o
přípravku Pulicort, nemohu také vědět vše... bere ji totiž moje neteř, která má 9 let. Je to
paradox, protože kdy mě bratr poslechl nic by brát nemusela, ale nebere jen to, ale také cetirizin
(alergie). Nejen že se zajímám o čínskou přírodní medicínu a mám s ní několik let vinikající
vysledky i za pomocí doktorů, ale těch co doopravdy mají zájem aby se nemocný uzdravil, a nebyla to
pouze záležitost jeho bodů za úkon.Sám s touto medicinou pracuji a zbavil jsem se několika-letého
podle "doktorů "chronického zánětu dutin a opakující se nachlazení a různé opakující
záněty. Pokud bude někoho z vás zajímat o co se jedná mohu seriozně podat bližší informace. Nevím
jestli se sem na toto diskuzní forum opět dostanu takže kontakt výše uvedený e-mail, kdo bude chtít
zaleží jen na vás. Naše zdraví je to jediné co mámé od přírody grátis, ale vůbec o něj
nepěčujem, moc by zajímalo jak by dopadly naše auta, nebo domácnosti kdyby jsme se o ně nestarali a za
ty jsem ochotni zaplatit i statisíce. Zdravím všechny a nejen ty co mají zajem pečovat o vlastní
zdraví a nenechávat vše na doktorech a osudu a popřípadě dělat, že se nic neděje... ono to nějak
dopadne, a myslím si, že takový luxus si dovolit nemůže nikdo. Ahojky

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.