úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Chronický kašel

Chronický kašel

Vendula

15. 8. 2007
15:40

Ahoj. Před čtyřmi měsíci jsem začala dráždivě kašlat a ztěžka jsem dýchala. Žádné pískoty
slyšet nebyly a astma mi spirometrie neprokázala. Na začátku června jsem byla na alergologii a byla mi
prokázána alergie na roztoče, ale pouze slabá. Když mi doktor řekl, ať před ním zakašlu, vůbec to
neznělo tak jak kašlu obvykle, ale ten kašel byl jen suchý. Poslal mě domů s Xyzalem. O dva týdny
později jsem byla na prohlídce (Xyzal nepomohl ani trochu) a doktor řekl že mi dá nějaké kapky proti
kašli, ale že jsem vlastně zdravá holka (zase se mi před ním nepovedlo zakašlat tak jak kašlu
obvykle). Kapky mi také vůbec nepomohly. Říkal, že tam mám přijít jen když budu chtít ty kapky
předepsat znovu nebo když se mi to hodně moc zhorší. Vůbec nevím, co mám dělat, z kašle a
atopického ekzému (ten mám taky) se prý může vyvinout astma - ale jak se tomu mám bránit, když na mě
žádné prášky nezabírají? Nemáte někdo podobný problém? Jak byste to řešili? Děkuju alespoň že
jste se to přečetli.

kočka

16. 8. 2007
16:42

RE: Chronický kašel
Ahoj zkus www.nadeje-byliny.eu umí vyléčit spoustu nemocí snad pomůže i tobě otevři si tam poradnu.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Pepa

16. 8. 2007
15:43

RE: Chronický kašel
Ahoj
projevy alergie na roztoče mají hrozně moc podob.Není to jen ucpaný nos ale i kašel žaludeční
nevolnost,stálá únava apod.Mám podobný kašel o kterém píšeš několikrát několikrát
ročně.Květen,srpen,září suchý dráždivý kašel,bez příčiny po něm zahlenění krku.Dráždí mne
vývary z jídel.Je to hodně o psychice.Myslím si že Xyzal zabírá ale musí se užívat dlouhodobě.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.