úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: Kašel a záchvaty

Kašel a záchvaty

Gwendolin

9. 9. 2007
18:33

Trpím na dráždivý kašel (už 5 měsíců) a stále bez zlepšení. V poslední době pozoruji spíše
zhoršení. K tomu se mi hrozně těžko dýchá a mám pořád nutkání se pořádně nadechnout, což mi
moc nejde. Dneska se mi stalo, že mě na průduškách strašně dráždilo, snad každých 20 vteřin jsem
musela zakašlat. Trvalo to asi půl hodiny. Už je to zase lepší. Ale i tak, každý den snad každých 4-5
minut zakašlu. Začíná to být dost otravné, a to jak pro mě, tak i pro ostatní. Už nevím, co s tím
mám dělat, kapky na kašel mi nezabírají... Ten kašel fakt nezní moc hezky. Mám navštívit alergologa?
Nebo co bych s tím měla udělat? Myslíte, že jde o astma?

Zuzana Naprstkova

23. 9. 2007
1:10

RE: Kašel a záchvaty
Ahoj, jsem alergik od malicka,beru kazde rano a vecer prasek a treba ted me to porad nuti kaslat, ze se mi z
toho chce zvracet, lechta me tak pul hodiny na jedne mandli,to prejde a za chvilku na druhe, takze me to nuti
porad do kola kaslat. Trapi me to od malicka a uz me to fakt nebavi. Ja muzu byt cely rok bez kasle a jen
chytnu nakou anginu nebo chripku, tak az se ji zbavim, tak pak se ale nemuzu zbavit toho kasle, k alergologovi
dochazim pravidelne a mam pocit, ze si se mnou nevi rady. V noci nemuzu spat, fakt hruza a v praci zrovna
kaslat porad nepotrebuju, vetsinou mi na to zaberou az antibiotika, ale ty to nevyleci, jen na nakou dobu
potlaci, to je prave to nejhorsi. Mam hruzu z toho uz odjet nekam dal, kdyby me to chytlo, tak nemuzu delat
nic. Ted me to chytlo asi po pul roce. A vubec nechapu z ceho to ted v tomhle obdobi muze byt. Jesli na to ma
hodne vliv stres, tak jestli se to vyvyne az tak po 14dnech tak to bude asi taky trochu z toho. No nevim, uz
jsem z toho uplne vyzdimana.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Jarda

18. 9. 2007
23:17

Někdo si k tomu doktorovi zajit může, ale jsou i takoví kterým strach ze stráty zaměstnání nedovolí
ten zadek zvednout. Já si dovolím otázku kterou by Ti asi položíl Alergolog a to, že to trvá 1/2 roku
můžě být i to, že jsi do bytu koupila neco nebo někoho (zvíře) které Ti tu alegii zůsobuje. Dále
stres státu blízkého atd. ale Lékaře vyhledej a žádej doporučení k Alergologovi.

Reagovat

aleš

9. 9. 2007
20:21

...odpusť mi moji otevřenost, ale tvůj dotaz sem vůbec nepatří. je někdy hrozný sledovat pohodlnost
lidí, kteří si jen stěžují a pro svý zdraví neudělají nic, protože je to obtěžuje. raději se
zeptají kamarádky... zvedni zadek a zajdi k lékaři! je to pro tvý dobro.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.