úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: vyražka na rukou

vyražka na rukou

paulaul

10. 9. 2007
11:54

Ahoj tady Pavla uz dva roky mam problem se zbavit vyrazky na rukou delaji se mi hnisave pupinky nejprve sem to
mela na jedne ruce a ted uz to mam na obouch kdyz uz to vypada ze se to hoji tak se mi opet udelaji hnisave
pupinky je to osklive kolikrat se stitim sama sebe jedine co mi zjistily na alergologii bylo ze jsem alergicka
na prah ale ne moc napsala mi prasky ale zmeny zadne ba naopak si myslim ze se mi to zhorsuje zacinam mit
problem i s nosem na jare treba skoro dva mesice vubec nic necitim a ted na podzim mam ucpanou dirku a kdyz
popotahnu tak citim hnis.Poradi mi prosim nekdo co mam dela?Dekuju Pája

7. 12. 2009
12:45

katarina

16. 1. 2009
19:36

RE: vyražka na rukou
mě se osvědčilo si mazat ruce sraženým kozím mlékem s acilpirínem a borovou kurou.vše smíchat a
nechat pár dní odležet a pak dělat každý večer zábaly cca na 2hodky.fakt to zabírá.vřele
doporučuji je to starý recept od prabáby.tak držím palce a napiš.k

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

timea.uk

26. 11. 2008
23:23

Pavla

11. 11. 2008
12:39

Zdravím, mám AE a občas se mi stává co Vám, hnisající pupínky. před dvěma roky jsem to měla hodně
a na kožním mi udělali stěrty z rukou a dostala jsem antibiotika, mast i léky. Na rukou jsem měla
zlatého streptokoka (nebo něco podobného). Do 3 neděl se to ztratilo. Pak jsem chvilku používala
dezinfekční krémy.
Tak to zkouste na kožním.

Reagovat

irin topalli

4. 11. 2008
15:46

ahoj dady Irin. jsem kadernik a uz 3 mesice mam vyrasku na rukou nebo alergie z barev nebo prpravek.ze zacatku
se delaj male vodovy bublinky a pk jsou vetsi do zluta a pak jsou puchyre jako spalane.. doktorky mi dali
kortikoidy ktery mi susi kuze a pak pada a pak je tak tenka ze se ta vyraska porat se opakuje..a jeste k tomu
mi praska i kdyz to poradt mazu hydratacnim kremem..a uz mi vadi i gdyz dycham v prostoru kde se strika lak na
vlsi nebo i svuj gel na vlasy (omlouvam se za pravopis..jsem trochu cizinec);) prosim o pomoc nebo radu.dekuji

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.