úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: SHARP FU 440e

SHARP FU 440e

Richard

13. 9. 2007
15:57

Koupil jsem si sharpku, naistaloval flitry a po dvou dennim fungovani mam dojem, ze se nic nedeje. Chapu, ze
se nebudu citit jako v horach, ale doufal jsem, ze kvalita vduchu se o neco zvysi a diky plasmaclustru i
mnozstvi iontu v ovzdusi a tim bude vzduch lepe dychatelny... nevim jestli mam sptatny vyrobek nebo kde je
problem...Muzete nekdo poradit?
R

Dana

20. 9. 2007
8:28

RE: SHARP FU 440e
Já myslím, že zas takovej rozdí mezi Sharpkou a Daikinem nebude. Takže pokud jsi nebyl spokojenej s
touhle, tak do jiné nechoď, patrně by to dopadlo stejně. Já Sharpku mám už víc než tři roky a jsem
spokojená. Doporučil a schválil mi to i doktor. Za poslední dobu se mi astma podstatně zlepšilo, těžko
říct, jakou roli v tom má čistička, protože těch opatření jsem udělala víc. Vyhodila jsem koberec,
pořídila bariérový povlaky a tu čističku. Takže je to víc faktorů dohromady, nevím co zabírá míň
či víc, ale rozhodně si neztěžuju.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Richard

19. 9. 2007
23:10

Zdravim vsechny, ja jsem se po tydennim fungovani moji sharpku poslat zpatky k reklamaci. Pokud to neni vadny
kus, tak mam dojemne, ze subjektivne mne moc vzduch nevylepsila. Ano, mozna co se tyce prachu catecne ano.
Necekal jsem, ze se budu citit jako v Tatrach, ale prece jenom nejaky ten rozdil by mel byt znat. Takze uvidim
co reknou v servisu. Zpatky ji jiz nechci, radeji si priplatim za Daikinku, akorat se obavam, ze to zas velky
rozdil nebude. Proste nechapu mel jsem snad 2 dny v kuse pusteny plusmacluster na tvorbu iontu, ale zadny
rozdil nebylo znat ani trochu. Vzduch byl v pokoji doslova useldlej, proste jako by ho jen rozfukovala po
mistnosti...

Reagovat

iva

19. 9. 2007
21:19

čističky za to rozhodně stojí. máme ji doma a je to poznat. jsou ale lidi, kteří to poznat vůbec
nemusí. chodí k nám známí a tvrdí, že jsem vyhodila za čističku peníze zbytečně, ale já vím, že
to není pravda. stačí skontrolovat filtry po týdnu fungování. večer když usínám líp se mi dýchá.

Reagovat

Hanka

19. 9. 2007
19:16

Jardo, jak to jako myslíš, že máme čističky stejné? Já mám Bionaire a Richard Sharpku!

Reagovat

Radka

19. 9. 2007
9:35

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s čističkami vzduchu. Potřebuje v práci
"vyčistit" vzduch od kuřáků. Máme dvě bohužel propojené místnosti a v jedné z nich
přebývá kuřák. My vedle to dýcháme. Doporučili nám pořídit do každé místnosti Čističku
vzduchu BIONAIRE BAP 1500. Máte s ní někdo zkušenost? Moc díky za info

Reagovat

Jarda

18. 9. 2007
23:31

Prabděpodobně budete mít čístičky stejné. Ale co průdušky? Máte je opravdu stejně
nemocné??????????

Reagovat

Hanka

14. 9. 2007
19:07

Tak to určitě tedy reklamuj, ten rozdíl musí být cítit,kord když máš zavřené okno, já vždycky
ráno vyvětrám, pak zavřu okno a cítím ten rozdíl.Sice jak to znám, bude reklamace na dlouhé lokte
/posuzování/, ale za ty peníze chce člověk kvalitu!Tak se nedej!

Reagovat

Richard

13. 9. 2007
17:21

Hanko, presne tak jak rikas, ten rozdil po 48 nonstop provozu by melo byt znat.
Cisticku mam v pokoji o plose 20m2 a mam zavrene okno i dvere. Necekam 100% rozdil, ale tim, ze mam zavrene
okno a ta cisticka ten vzduch necisti, tak v podstate cirkuluje neustale ten stejny vzduch. Navic
plasmacluster by mel vytvret ionty, coz pak dava vzduchu vetsi svezost, jenomze to vubec neni poznat. Spis
naopak, vzduch v mistnosti je tezsi a hur se dejcha. Pockam do pondeli a pokud se nic nezmeni budu ji muset
reklamovat.

Reagovat

Hanka

13. 9. 2007
16:37

Richarde,já mám teda čističku Bionaire, je to už nějaký rok, co jsem jí kupovala, mám jí v ložnici
a dveře do ložnice zavírám, aby ten prostor byl nějak vymezen.A mohu říci, že jakmile vlezu do
ložnice, okamžitě poznám rozdíl, ten vzduch je tam úplně jiný než v ostatních místnostech.Značka
Sharp je dle mě dobrá, kde jí máte umístěnou?Jestli filtrujete celý byt, tak to by mohlo být ono,že
na tak velkém prostoru ten rozdíl cítit asi tak není.Ale dva dny je dostatečná doba na to, abyste
rozdíl cítil, ten je cítit po pár hodinách.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.