úvod Proalergiky.cz > Diskuzní fórum > Diskuze: léčitelé

léčitelé

roman s.

13. 4. 2005
8:37

Zdravím Vás všechny. Jsem alergik a kromě senné rýmy a ekzému mám i astma. Jelikož si myslím, že chemie není
vždy to pravé prosím o radu. Pokud znáte někdo léčitele, se kterým máte vy nebo vaši známí dobré zkušenosti
dejte mi vědět. Díky

Jan Karpíšek

13. 3. 2012
23:33

RE: léčitelé
Už několik let se na léčitele nespoléhám a můj ekzém je neviditelný. Nejsem si stoprocentně jist, že je toho pravou příčinou sprej BlueCap, ale od té doby, co mi ho alergoložka MUDr. Láníková v Brně doporučila a já ho zkusil, jsem bez problému. Bez kortikoidu, jen kolem očí ještě promašťuju Lipobází, protože tam nemá BlueCap přijít.

Reagovat

Nahlásit nevhodný příspěvek

Martin

28. 10. 2008
11:20

Nepotřebujete léčitele, ale léčbu. Zkuste homeopata a když to nezabere vyzkoušejte allivictus. Ten si
poradí s ekzémy a imunitou. Podobnou látkou se léčilo TBC i astma, než se začli lidé dělat
závislými na antibiotikách. Martin

Reagovat

Lenka

6. 10. 2008
10:39

Ahoj,
ohledně alergie bych spíš než léčitele poradila navštívit kineziologickou poradnu(podívejte se třeba
na stánky www.sebepoznani.cz).Mám osobní a velmi dobrou zkušenost.

Reagovat

Betka

5. 10. 2008
12:16

ahoj,potrebovala bych nutne poradit.je mi 17 let a uz od narození trpím atopickým ekzémem ve velké
míře.velkým problémem je svědění,kdy skončím vzdycky strasně dodraná a nevypada to hezky.mam pocit
ze mastičky mi moc nepomahaji,prave naopak,kdyz se nenamazu tak se mi to zlepšuje jen je pokozka dost
vysusena.chtela bych poradit co by me toho sileneho ekzemu zbavilo a nakonec treba i naporad.dekuju

Reagovat

Jan Karpíšek

23. 11. 2005
10:50

Ano může se to zdát zvláštní a jistotu, že je člověku líp právě díky "napojení do systému" od pana
Gellnera nikdo nemá. Mohu jen odpřísáhnout, že během té doby, co jsem měl u něj zaplaceno, mi bylo výborně a
jak doba vypršela, je ekzém dost zlý. Přeju každopádně úlevu všem!

Reagovat

Martin

22. 11. 2005
16:43

Dík za informaci, i když je to trochu zvláštní... Z toho co pan Gellner píše na svých stránkách nemám ani
pocit, že někoho léčí. Poměrně profesionální stránky vysvětlují jak vznikne spolupráce (bere paušální peníze
celoročně, ani pacienta nevidí a nechce s ním mluvit...sám léčbu přirovnává k "připojení do
systému"). Ona podmínka zaplatíte, pokud budete spokojeni myslím nic neřeší. Člověk se může dát do
pořádku i bez jeho přičinění ale pak může mít strach co kdyby ho pan G. náhodou odpojil a jemu se přitíží...
třeba pro starý lidi trochu drsný. Ale jinak nic proti. Osobně mám raději léčitele, se kterými se setkám a oni
si ty peníze zaslouží aspoň tím, že o mne mají zájem.

Reagovat

Jan Karpíšek

21. 11. 2005
10:06

Mohu doporučit pana Ivana Gellnera.
Během té doby, co jsem měl u něj zaplacené období stačilo můj ekzém jen občas promastit. Po vypršení tohoto
období se to strašně zhoršilo a nepomáhá nic, takže dnes jsem se rozhodl pokračovat.
http://www.volweb.cz/ivang/

Reagovat

Simona

3. 8. 2005
15:40

Ahoj,je mi 31 a mám atopický ekzém celý život.Kožní "lékaři" na mě vyzkoušeli celý sortiment
"báječných" kortikoidových mastí,asi jako na každém z nás. Před 3 lety jsem dostala kontakt na Dr.
Nestora Houngbedji z Nového Boru, ordinaci měl v té době v Praze. Předepsal mi ze svých výrobků sprchový gel
(na ráno a večer), tělové mléko (ráno) a "vazelínu" (na noc). Výsledky se dostavily do týdne!! Byla
jsem nadšená. Měla jsem tak hladkou a čistou pleť bez ekzému, jakou jsem nikdy v životě neměla. Do dnes si
jeho výrobky objednávám pravidelně na dobírku, pravda -je to mírně finančně náročnější -měsíčně cca 1.300,-,
ale stojí to za to.

Reagovat

roman s.

6. 5. 2005
9:16

jsem sice z Moravy, ale každopádně dík, vyzkouším to.

Reagovat

Dáša

3. 5. 2005
21:38

Ahoj, my máme dobrou zkušenost s léčitelkou paní Šnorbertovou z Pramenů u Mariánských lázní. Snad jí nebude
vadit, když Ti napíšu její telefon: 354 692 172.

Reagovat

Přispějte do diskuze

Příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se.

Vaše jméno
Obsah:
Obrázky:

Maximální velikost jednoho souboru je 2 MB.