úvod E-shop > Kosmetika, drogerie, opalování > Barvy na vlasy

Péče před a po barvení

Bez PPD

Barvení vlasů je dnes pro většinu žen samozřejmostí. Problém nastává ve chvíli, kdy se projeví alergie na některou ze složek chemicky vyráběných barev na vlasy. Nejčastěji to bývá kožní kontaktní alergen PPD – parafenylendiamin. Je přidáván do naprosté většiny permanentních vlasových barev a... více informací

Barvení vlasů je dnes pro většinu žen samozřejmostí. Problém nastává ve chvíli, kdy se projeví alergie na některou ze složek chemicky vyráběných barev na vlasy. Nejčastěji to bývá kožní kontaktní alergen PPD – parafenylendiamin. Je přidáván do naprosté většiny permanentních vlasových barev a přelivů.

Alergie na PPD se může vyvinout náhle a bez varování. Látku PPD obsahují všechny trvalé a polotrvalé barvy. Dobrou zprávou je, že i v případě že nás tato alergie postihne, nemusíme se barvení vlasů vzdávat. Samozřejmě je nutné zapomenout na chemické přípravky. Řešením jsou rostlinné barvy na vlasy značek VOONO, SANTE nebo LOGONA, které neobsahují syntetické konzervační barvicí a vonné látky, peroxidy ani amoniak. Barví šetrně a dlouhodobě. K dispozici jsou ve dvou variantách – sypké, které musíte sami namíchat, a praktické a pohodlné v předmíchané podobě.

Skrýt informace
 
Kategorie:
Značka: Vybrat značku zavřít
Řazení dle:
  • Nejprodávanější
  • Cena

Příslušenství – Barvy na vlasy pro alergiky

 

Zobrazit všechny produkty