Zákaznická linka 541 212 450

Chcete si založit účet? Můžete tak učinit v posledním kroku objednávky. Nebo jen neznáte své heslo?
úvod E-shop   >   Kosmetika, opalování, hygiena   >   Dětské pleny a hygiena   >   Bioplenky Wiona MIDI 4–9 kg

Bioplenky Wiona MIDI 4–9 kg

Toto zboží již není v naší nabídce

  • kontaktujte nás a my vám doručíme náhradní produkt
  • vybírejte z našich nejprodávanějších produktů
CHCETE SI DOBŘE VYBRAT? S VÝBĚREM dětské hygieny VÁM ODBORNĚ PORADÍME

48 kusů v balení

Vnější obal plenek je 100% mikrobiologicky rozložitelný. Namísto olejové báze je vyroben z kukuřičného škrobu bez použití genetické modifikace. Další jedinečnou vlastností tohoto obalu je množství mikroskopických pórů, které umožňují cirkulaci vzduchu a současně zadržují tekutinu uvnitř. Čerstvý vzduch kolem plenky je zdravý, což je důvodem, proč jsou plenky Wiona doporučovány hlavně při dermatologických problémech. Mohou předejít podráždění pokožky. Veškeré složky byly nezávisle testovány a nedávno opět získaly certifikát „dermatologicky testováno“ a „hypoalergenní“.

Vnitřní část plenek je tvořena převážně celulózou vyrobenou ze dřeva získaného z lesů s udržitelnou produkcí a bělená bez použití chloru. Absorpce tohoto sametově měkkého materiálu je zvýšena absorpčním gelem (SAP) s přídavkem výtažku z čajovníku. Toto udržuje zápach uvnitř plenky. Navíc je účinný proti virům (např. herpes), houbám, kvasinkám a bakteriím.

Spotřebitelé, kteří ukládají kuchyňský odpad na kompost nebo přímo na hnůj, ušetří s produktem Wiona na poplatcích za odpadky. Více než 2/3 bio-plenky se skládá z obnovitelných surovin, což ji tak zároveň činí biologicky rozložitelnou. Zbytek je vůči životnímu prostředí neutrální. Při prosívání čerstvé půdy jsou v ní tyto zbytky zanechány. Většina z nich může být jednoduše odstraněna z použité plenky před její likvidací. Sběrné nádoby pro organický odpad však nejsou pro plenky Wiona vhodné.

A nakonec ještě informace o balení, ve kterém se plenky Wiona dostávají do rukou zákazníka. Tradiční jednorázové plenky jsou v igelitovém obalu i zabalené. Balení Wiona nabízí alternativní způsob. Skládá se z 90% obnoveného papíru, je součástí dvojitého recyklačního systému na vícenásobné použití obnovitelných materiálů, tzn. že ve fázi 1 je obal sám o sobě z recyklovaného materiálu a fáze 2 znamená, že obal plenek je vytvořen tak, aby byl znovu použitelný jako stohovatelná krabice. Rukojeť krabičky Wiona je dalším prvkem hodným pozornosti. Je vyrobena též z kartonu, ale dostatečně pevného. Víko tvoří dvě příklopky a plenky jsou uvnitř uspořádány ve dvou řadách jako kartotéční lístky, každá v papírovém kartonu tvaru U. Tento design tvoří rám a vše je uvnitř srovnáno a řádně uspořádáno – ne jako v případě igelitových obalů, které ztratí svůj tvar a obsah uvnitř se volně pohybuje.

Poté, co obal doslouží na přebalovacím pultě, může být použit například na skladování CD. Existuje mnoho dalších způsobů využití větších, uzavíratelných a stohovatelných krabiček Wiona: uchovávání menších hraček v dětském pokojíčku pěkně srovnaných a podpoření pořádkumilovnosti u dětí.

Výrobce: Wiona

přidat příspěvek

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vámi poskytnuté osobní údaje budou chráněny v souladu s našimi pravidly.

541 212 450, 602 813 222
Pomůžeme vám s výběrem a objednávkou
Doporučeno odborníky
Vybíráme, ověřujeme, testujeme, spolupracujeme s lékaři
VYSOKÁ SPOKOJENOST
V nezávislém hodnocení zákazníků jsme získali certifikát
99 % zboží skladem
Rychlá expedice, doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč