úvod E-shop > O nás

O e-shopu ProAlergiky.cz

Známe vaše problémy, protože jsme sami alergici. Už od roku 2004 dovážíme, vyrábíme a prodáváme produkty, které vás chrání před alergeny nebo jiným způsobem pomohou zkvalitnit váš život s alergickým onemocněním.

Navazujeme na práci lékařů. Stanovením diagnózy a nasazením potřebných léků většinou péče o pacienta s alergií nebo ekzémem nekončí. Je vhodné upravit jeho životní styl a domácí prostředí a tím předcházet zdravotním potížím – a to je právě naše pole působnosti.

Filozofie projektu

ikona Nabízíme jen to, co objektivně pomáhá

Všechny produkty v našem sortimentu prošly přísným výběrem. Ten je založen na nezávislých klinických a technických testech českých i zahraničních institucí – nadací pro alergii, zkušebních ústavů a zdravotních ústavů. Opíráme se o názory publikujících lékařů v oboru alergologie, imunologie a dermatologie.

ikonaVíme, co prodáváme

Nabízíme nejširší sortiment funkčních produktů pro alergiky, astmatiky a ekzematiky na jednom místě. O veškerém zboží shromažďujeme maximum informací. Většinu produktů testujeme – za pomoci odborných institucí, v reálném životě na našich uživatelích nebo i na vlastní kůži.

ikonaRadíme zákazníkům

S některými specializovanými produkty pro alergiky a ekzematiky se na tomto místě možná setkáte poprvé v životě. Jsme schopni vám rychle a srozumitelně vysvětlit, k čemu je ten který vynález dobrý a jak si vybrat ten nejvhodnější pro své potřeby. Zároveň vám otevřeně poradíme, do kterých produktů má pro vás smysl investovat a za které byste jen vyhodili peníze. Jsme vám k dispozici na telefonech, e-mailu i chatu.

Náš tým

Dana Štěpánková Mirka Nechvátalová, DiS. Mgr. Michal Závacký Kateřina Bučková MUDr. Tomáš Rohovský MUDr. Lenka Mišunová, PhD. MUDr. Eva Orálková MUDr. Daniela Kaňovská

Odborní zaměstnanci portálu ProAlergiky.cz shromažďují a zpracovávají informace o alergenech a alergických onemocněních, aby na jejich základě mohli vytvářet informační obsah stránek, vybírat vhodné zboží do e-shopu a zajišťovat další služby návštěvníkům portálu.

Lékaři v našem týmu jsou autory některých odborných textů a svědomitě odpovídají na dotazy uživatelů v naší odborné poradně. Konzultujeme s nimi také otázky výběru produktů a jejich vhodného používání.

Zobrazit náš tým zobrazit tým