Infolinka 541 212 450


Podmínky pro účast v soutěžích

Soutěž bude vyhodnocena do 14 dnů od ukončení soutěže. Výhry budou vítězům oznámeny e-mailem do jednoho měsíce od ukončení soutěže. Při této příležitosti také bude dohodnut způsob předání výhry. Pokud se výherce nepodaří do dvou měsíců od ukončení soutěže kontaktovat, jeho nárok na výhru zaniká.

Odesláním formuláře dává účastník souhlas se zpracováním svých osobních údajů poskytnutých pořadateli, a to za účelem evidence soutěžících a pro marketingové účely pořadatele soutěže, společnosti CM Trade Via s. r. o., a stane-li se výhercem, též s jejich zveřejněním v rozsahu: jméno, příjmení a obec bydliště na webové stránce.

Zaškrtnutím políčka Souhlasím se zasíláním informací o nových soutěžích a dění na ProAlergiky.cz souhlasí účastník s využitím poskytnutých kontaktních údajů pro marketingové účely pořadatele – zasílání informací o produktech, pořádaných akcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení – a to na dobu do odvolání tohoto souhlasu.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv upravit pravidla soutěže nebo soutěž zcela zrušit bez udání důvodu a náhrady. Dodržení pravidel soutěže a pravdivost a správnost odpovědí posuzuje pořadetel. Proti jeho rozhodnutím se nelze odvolat. Účast v soutěži ani výhry nelze vymáhat právní cestou. Alternativní plnění v penězích není možné.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti CM Trade Via s. r. o.

Co musíte vědět, když vás trápí alergie