úvod Proalergiky.cz > Soutěže > Proběhlé soutěže

Proběhlé soutěže

Soutěž o inhalátor Philips Respironics dle vlastního výběru

Podzim a zima jsou tradičně obdobími vzestupu počtu lidí s nějakým infekčním onemocněním dýchacích cest – od běžného nachlazení přes bakteriální záněty až po závažnější virové infekce v podobě chřipky a covidu-19. Ošetřujte své dýchací cesty pomocí inhalace a ty pak tato onemocnění zvládnou lépe....

Soutěž byla ukončena 5. 10. 2021

Osvěžující soutěž o mobilní klimatizaci GREE

Mobilní klimatizace umožňuje rychlé a účinné ochlazení místnosti bez nutnosti stavebních úprav. A uplatní se i v chladnějších vlhkých dnech, kdy ji můžete využít jako výkonný odvlhčovač vzduchu. 

Soutěž byla ukončena 12. 7. 2021

Soutěž o dětský inhalátor Philips Respironics Sami

Inhalace pomocí elektrického inhalátoru je moderní způsob péče o dýchací cesty. Pomáhá při chronických potížích, jako je astma, ale i akutních rýmě či kašli způsobeným nachlazením nebo alergií. 

Soutěž byla ukončena 3. 11. 2020

Soutěž o inhalátor Philips Respironics pro celou rodinu

Inhalátor je přístroj pro péči o dýchací cesty, který je užitečný nejen pro lidi s chronickými dýchacími nemocemi. Hodí se do každé domácnosti, a to jako pomocník v boji s běžnými nemocemi, jako jsou rýma, kašel nebo angína. 

Soutěž byla ukončena 2. 3. 2020

Soutěž o inteligentní čističku vzduchu Winix Zero N

Čistička vzduchu Winix Zero N je malá, nenápadná, ale obdivuhodně výkonná. Je schopna obsloužit prostor o ploše až 51 metrů čtverečních. Poznáte ji podle velmi netradičního jednoduchého designu.

Soutěž byla ukončena 15. 1. 2020

Soutěž se značkou Tesa o silikonové těsnění do oken a lišty proti průvanu pod dveřmi

Táhne vám do pokoje škvírami v oknech i dveřích? Průvan a úniky tepla si nemusíte nechat líbit. Utěsnit se dají i stará okna a dveře, rychlou pomoc nabízí značka Tesa. 

Soutěž byla ukončena 5. 11. 2019

Soutěž o 2 kapesní ventilátory Stylies Lacerta, které vás osvěží úplně kdekoli

Vedro je úmorné, ale na spoustě míst před ním není úniku. Jenom malá část domácností, kanceláří a prostředků hromadné dopravy je vybavena klimatizací. A právě na těchto místech vám pomůže malý osobní ventilátor Lacerta, letošní novinka od švýcarské značky Stylies. 

Soutěž byla ukončena 19. 8. 2019

Soutěž o moderní lamelové sítě proti hmyzu do dveří od firmy Tesa

Komáři, vosy, moli, mouchy všeho druhu a další otravní hmyzáci mají zůstat venku. Vaši domácnost před jejich nevítanou návštěvou ochrání kvalitní okenní sítě. Mezi jejich výrobce patří osvědčená německá značka Tesa.

Soutěž byla ukončena 16. 6. 2019

Soutěž o 2 cestovní zvlhčovače Stylies Atlas

V naší vědomostní soutěži můžete vyhrát cestovní zvlhčovač vzduchu Stylies Atlas. Hraje se o dva exempláře, každý v hodnotě 1290 Kč. 

Soutěž byla ukončena 24. 3. 2019

Soutěž o 10 balíčků dermokosmetické péče Eucerin AtopiControl

Suchá, zarudlá a zvláště atopická pokožka potřebují pravidelnou péči. Začínající topná sezóna a změny teplot takové pokožce nesvědčí. Vyzkoušejte zklidňující dermokosmetické přípravky Eucerin řady AtopiControl určené atopikům.

Soutěž byla ukončena 25. 11. 2018

Soutěž o inhalátor a dechové rehabilitační pomůcky značky Philips Respironics

Příroda se halí do podzimních tónů, rostliny i zvěř se chystají na příchod zimy. I pro nás, lidi, je pravý čas zpomalit, dát tělu možnost zregenerovat a načerpat nové síly. Pro posílení dýchacích cest, které v podzimním a zimním období nejčastěji trpí, nám mohou pomoci např. pravidelné procházky...

Soutěž byla ukončena 11. 11. 2018

Soutěž o 10 balíčků péče o pokožku při opalování značky Eucerin

Léto sice ještě podle kalendáře nezačalo, ale sluneční paprsky přibývají na síle a je nejvyšší čas si zajistit ochrannou péči o pokožku.

Soutěž byla ukončena 30. 6. 2018

Soutěž o inhalátor a dechové rehabilitační pomůcky Philips Respironics

Kdo by neznal nachlazení, kašel či rýmu? Pokud však na tato onemocnění dýchacích cest trpíte Vy nebo Vaše dítko často nebo jsou navíc tyto potíže i alergického původu, máme pro Vás praktického pomocníka nejen pro prevenci, ale i pro zmírnění projevů či zkrácení doby léčby těchto onemocnění.

Soutěž byla ukončena 3. 12. 2017

Soutěž o 10 balíčků kosmetiky Eucerin proti sluneční alergii

Léto, teplo, sluneční paprsky s sebou nesou nejen pozitivní náladu a úsměv na tváři, ale řada z nás má díky citlivé pokožce horké léto spojeno s méně příjemnou záležitostí, a to sluneční alergií.

Soutěž byla ukončena 30. 6. 2017

Jarní soutěž o inhalátor a optichambery Philips Respironics

Jsou nachlazení, kašel, smrkání, problémy s dýcháním častými společníky vás nebo vašich dětí? Nebo patříte mezi pylové alergiky? Máme pro vás cenné informace, jak tyto důsledky zmírnit.

Soutěž byla ukončena 16. 4. 2017

Soutěž o balíčky dermokosmetiky Eucerin řady Hyal-Urea proti vráskám

Trpíte suchou až atopickou pokožkou? Začínají se vám objevovat první vrásky? Pak věnujte pozornost následujícím řádkům.

Soutěž byla ukončena 14. 3. 2017

Soutěž o Vitella Ictamo – hojivou pastu bez kortikosteroidů

Sužuje vás nebo vaše ratolesti atopická pokožka? Rádi bychom vám představili dermokosmetický přípravek Vitella Ictamo, který můžete nyní vyhrát.

Soutěž byla ukončena 14. 2. 2017

Soutěž o 3x novinku A-derma Exomega zvláčňující mycí gel na tělo a vlasy 2 v 1

Rodiny dětí trpících atopickým ekzémem ví, že koupání nemusí být vždy pro dítě příjemné. Šampon na vlásky může dítě štípat do očí, sprchový gel nebo olej může zase štípat podrážděnou, zarudlou a vysušenou kůži. Existuje samozřejmě celá řada přípravků hygieny vhodných pro atopiky, ale často jim...

Soutěž byla ukončena 28. 12. 2016

Soutěž o 6 balíčků bioproduktů Provamel

Hledáte alternativu mléka, protože trpíte alergií, intolerancí nebo jen rádi zkoušíte nové chutě a výrobky? Ať už jsou vaše důvody jakékoli, rádi vám představíme belgickou značku Provamel a její rostlinné produkty v biokvalitě.

Soutěž byla ukončena 15. 12. 2016

Soutěž o inhalátor a optichambery Philips Respironics

Trpíte na častá onemocnění dýchacích cest - ať už se jedná o běžné nachlazení, kašel, alergickou rýmu, astma či chronické obstrukční plicní onemocnění? Při těchto nemocech, ale i pro jejich prevenci je ideálním pomocníkem inhalátor.

Soutěž byla ukončena 28. 11. 2016

Soutěž o 3 výherní balíčky přípravků Epaderm na suchou a atopickou pokožku

Atopický ekzém neboli atopická dermatitida patří mezi chronické onemocnění projevující se na kůži.  Dnes se řadí mezi nejčastější kožní onemocnění a potýká se s ním až 20 % dětí.

Soutěž byla ukončena 27. 11. 2016

Soutěž o 10 balíčků dermokosmetiky Eucerin řady AtopiControl na atopický ekzém

Suchá, šupinatá až popraskaná, zarudlá, citlivá a často velmi svědící pokožka. Takové jsou příznaky atopického ekzému, který nám a našim dětem dokáže život leckdy velmi znepříjemnit.

Soutěž byla ukončena 31. 10. 2016

Soutěž o 10 balíčků bioproduktů Oatly od firmy Country Life

Není oves jako oves. Speciálně zpracovávaná oves ze švédských polí, kde dlouhé sluneční dny s intenzivním obdobím dešťů dávají ovesným klasům unikátní a nezaměnitelnou kvalitu. To vše se skrývá v bio ovesných produktech značky Oatly.

Soutěž byla ukončena 5. 10. 2016

Soutěž o 6 balíčků ovesných tyčinek Flapjack Wholebake

Nejen v letním obdobím, kdy je čas dovolených a výletů, ale i během roku oceníte praktickou svačinu do kapsy, kabelky či do batohu.

Soutěž byla ukončena 27. 7. 2016

Soutěž o 10 balíčků opalovací kosmetiky Eucerin

K příjemně prožitému létu neodmyslitelně patří dlouhé slunečné dny. Je však třeba mít na paměti, že naše pokožka na sílu slunečních paprsků není od přírody připravená. Přílišné dávky slunečního záření ji nebezpečně vysušují a urychlují její stárnutí. Neopomínejte zvláště za ostrých slunečních...

Soutěž byla ukončena 30. 6. 2016

Soutěž o 4 balení speciální kaše Sinlac a zásobu ovocno-zeleninových přesnídávek na cesty

Trápí vás či vaší ratolest potravinové alergie nebo celiakie? Připravit vyvážený jídelníček pak nemusí být vždy snadné. Přesto pro tyto případy najdete v obchodech zajímavý produkt, speciální kaši Nestlé SINLAC.

Soutěž byla ukončena 22. 5. 2016

Soutěž o 5 setů čisticích přípravků Ecover

Společně s ekologickou značkou Ecover jsme pro vás připravili soutěž o čisticí prostředky, s kterými vám uklízení půjde pěkně od ruky.

Soutěž byla ukončena 8. 5. 2016

Soutěž o 4 balíčky přípravků Physiomer pro péči o nos

Přichází období, kdy by většina pylových alergiků raději odjeli na severní pól nebo udělali cokoli, aby zabránili útoku pylových zrn, které jim znemožní běžně fungovat.

Soutěž byla ukončena 1. 5. 2016

Soutěž o balíčky bioproduktů značky Provamel

Ať už vás postihla alergie na bílkovinu kravského mléka, intolerance laktózy nebo upřednostňujete rostlinné náhražky mléka, pak jste tady správně. Máte příležitost vyhrát 100% rostlinné produkty belgické značky Provamel.

Soutěž byla ukončena 29. 2. 2016

Soutěž o pět balíčků přípravků Eucerin řady AtopiControl na atopický ekzém

Vám, kdo se potýkáte s atopickým ekzémem, velmi suchou až popraskanou kůží, která výrazně svědí, v horších fázích může být i velmi bolestivá a zarudlá, přinášíme dobrou zprávu.

Soutěž byla ukončena 16. 2. 2016

Vánoční soutěž o 3 poukazy na nákup v eshopu ProAlergiky.cz

Vánoce jsou spojeny s obdarováváním, proto jsme se i my rozhodli vám „nadělit“. I když neumíme zařídit sněhovou nadílku, věříme, že vás soutěží zaujmeme a některé i potěšíme.

Soutěž byla ukončena 31. 12. 2015

Soutěž o tři balíčky přípravků Epaderm na atopickou a suchou kůži

Atopická i suchá pokožka dokáže často pěkně potrápit, zvlášť v zimních měsících. Stále zkoušíte na její promazávání nové přípravky, ale žádný nevyhovuje? Správnou a vhodnou péčí lze příznaky ekzematické či suché pokožky významně zmírnit. Vyzkoušejte zdravotnické prostředky Epaderm.

Soutěž byla ukončena 5. 12. 2015

Soutěž o balíčky kosmetiky Eucerin řady Urea

Trpíte suchou až extrémně suchou pokožkou a stále jste nenašli tu správnou dermokosmetickou péči, která by vám vyhovovala? Vyzkoušejte přípravky Eucerin řady Urea určené pro ošetření této kůže.

Soutěž byla ukončena 31. 10. 2015

Soutěž o 5 poukazů na nákup v internetové lékárně Pilulka.cz

Nemusíte čekat ve frontě v kamenné lékárně, kde vás nebo vaše dítě navíc ohrožují bacily dalších nakupujících. Vyzkoušejte pohodlný nákup na Pilulka.cz!

Soutěž byla ukončena 20. 10. 2015

Soutěž o 5 dermokosmetických balíčků A-derma

Potýkáte se s velmi suchou nebo atopickou pokožkou? Potřebujete zmírnit její suchost a svědění? Zbystřete.

Soutěž byla ukončena 4. 10. 2015

Soutěž o 5 biobalíčků s produkty značky Provamel

Čím obohatit jídelníček nejen při alergii na bílkovinu kravského mléka či intoleranci laktózy?

Soutěž byla ukončena 30. 9. 2015

Soutěž o 10 balení probiotik Pearls IC vhodných nejen na cesty

K létu patří dovolená a k dovolené cestování, ať už do blízkých či vzdálenějších končin. Krásné dny odpočinku nám však dokážou nemile zpříjemnit trávicí obtíže.

Soutěž byla ukončena 7. 8. 2015

Soutěž o 5 balíčků ovesných výrobků Oatly od firmy Country Life

Ať už jsou vám blízké rostlinné výrobky před klasickým mlékem či smetanou z důvodu alergie, intolerance či „pouze“ zdravého životního stylu, seznamte se značkou Oatly.

Soutěž byla ukončena 4. 8. 2015

Soutěž o 5 balíčků s bioprodukty značky Provamel

Nejen pro alergiky na bílkovinu kravského mléka a osoby s intolerancí laktózy, ale i pro ty, kdo preferují zdravý životní styl nebo zkrátka jen ty, kteří rádi zkouší nové věci, přinášíme soutěž o balíčky vybraných rostlinných bioproduktů belgické značky Provamel.

Soutěž byla ukončena 7. 7. 2015

Soutěž o 3 balíčky sluneční kosmetiky Eucerin

Sluneční paprsky nám přinášejí nejen pozitivní náladu, radost a podílí se na tvorbě vitamínu D, ale zároveň je třeba se mít před nimi na pozoru. Silné sluneční záření naší pokožce neprospívá, vysušuje ji a urychluje její stárnutí, zvláště jedincům s citlivou a atopickou pokožkou dokáže bez...

Soutěž byla ukončena 28. 6. 2015

Soutěž o tesa® sítě do oken proti hmyzu

S nástupem teplých dnů začal všude kolem nás poletovat  nepříjemný hmyz, jako jsou mouchy, komáři, vosy apod. Zejména pro lidi, kteří jsou na bodnutí hmyzu alergičtí, začalo období, kdy musí být na každém kroku ostražití. Alespoň doma si proto dopřejte pohodu. Tesa® sítě proti hmyzu do oken a...

Soutěž byla ukončena 7. 6. 2015

Soutěž o 5 balíčků přípravků na opalování značky Avène

 I když se to nezdá, jarní sluníčko je poměrně agresivní a naše kůže po zimě choulostivá. Proto bychom ji měli chránit kvalitními slunečními přípravky s vysokým ochranným faktorem, abychom se vyhnuli nebezpečnému a bolestivému spálení. O to více je sluneční ochrana důležitá u atopiků a osob...

Soutěž byla ukončena 31. 5. 2015

Soutěž o 5 balíčků přípravků pro alergiky a astmatiky

Ideálním řešením boje proti alergiím nejsou léky, ale vyloučení nebo omezení  kontaktu  s  alergenem.  V  případě  vzduchem  přenášených alergenů, které vdechujeme, to nebylo až doposud dost dobře možné.

Soutěž byla ukončena 2. 5. 2015

Soutěž o 5 přípravků XeraCalm Relipidační balzám značky Avène

Máte atopickou nebo velmi suchou pokožku? Trápí Vás nekonečné svědění, že byste byli ochotni dát celý svůj majetek, aby už to svědění přestalo?

Soutěž byla ukončena 27. 4. 2015

Soutěž o 5 balíčků ekodrogerie Ecover pro váš čistý domov

Ať už vás trápí citlivá či atopická pokožka nebo jste „jen“ příznivcem ekologického životního stylu, právě pro Vás je tu nová soutěž o ekoprodukty Ecover.

Soutěž byla ukončena 31. 3. 2015

Kulinářská soutěž o nejlepší recept s výrobky Provamel

Opět Vám přinášíme velmi oblíbenou kulinářskou soutěž. Belgickou značku Provamel není některým potřeba příliš představovat. Pokud se s ní však setkáváte poprvé, vězte, že jde o rostlinné výrobky ze sóji, rýže či ovsa z bioprodukce a mohou být alternativou mléčným výrobkům. Jsou tedy vhodné i pro...

Soutěž byla ukončena 17. 3. 2015

Soutěž o 7 produktů na atopickou pokožku Eucerin AtopiControl

Ekzematická pokožka, jak dětí, tak dospělých vyžaduje speciální péči. Jak by taková péče měla vypadat?

Soutěž byla ukončena 15. 2. 2015

Soutěž o 4 dárkové balíčky bylinných přípravků Naděje

Zima se neúprosně hlásí o slovo, topná sezóna je v plném proudu a s ní i příliš suchý vzduch ve vytápěných místnostech. Už tak náchylná pokožka ekzematiků trpí ještě více.

Soutěž byla ukončena 31. 12. 2014

Soutěž o 3 balíčky ekologické drogerie Ecover od společnosti Country Life

Vánoce se neúprosně blíží a s nimi i tradiční předvánoční úklid. Někteří gruntují doslova od podlahy a zapojí do úklidu třeba i celou rodinu, jiní naopak volí způsob „jen to nejnutnější“. Ať už patříte mezi ty první či druhé, s čisticími a pracími prostředky ekologické drogerie Ecover Vám půjde...

Soutěž byla ukončena 24. 12. 2014

Soutěž o tři zvlhčovače vzduchu Stylies Atlas

Přichází zima a s ní topná sezóna. Jako každý rok budeme řešit problémy vyplývající z přesušeného vzduchu, kašel, chrapot, vysušené sliznice, dýchací cesty i pokožka.

Soutěž byla ukončena 10. 12. 2014

Soutěž o pět balíčků přípravků altermed Leciderm

Trápí vás suchá či atopická pokožka? Hledáte vhodné přípravky, které by vám pomohly? Vyzkoušejte zdravotnické prostředky altermed Leciderm.

Soutěž byla ukončena 30. 11. 2014

Soutěž o balíčky s bioprodukty značky Provamel

Máte chuť vyzkoušet bezmléčné výrobky, které můžete využít na mnoho různých způsobů? Jsou vhodné přípravě omáček, dezertů, koktejlů, k dochucení kávy či čaje a většina z nich i k přímé konzumaci.

Soutěž byla ukončena 2. 11. 2014

Soutěž o tři balíčky kosmetiky Eucerin řady AtopiControl na atopický ekzém

Trápí Vás nebo Vaše blízké atopický ekzém? Od svědivých projevů Vám pomůže ulevit kosmetická řada AtopiControl značky Eucerin.

Soutěž byla ukončena 31. 10. 2014

Soutěž o 4 balíčky bylinných přípravků Naděje

Léto se s námi pomalu loučí. Před námi je podzim, děti se po prázdninách vrací do školek a škol. Jako každý rok budeme řešit časté nachlazení a další nemoci a všemožně se je snažit udržet zdravé. A nejen děti, ale i sebe. Právě teď je ta nejvhodnější doba na prevenci. A nejlepší prevence a léčba...

Soutěž byla ukončena 28. 9. 2014

Soutěž o 3 balíčky výrobků Oatly od firmy Country Life

Máte žízeň, hlad nebo jen chuť na něco dobrého? Vyzkoušejte rostlinné výrobky Oatly!

Soutěž byla ukončena 31. 8. 2014

Soutěž o pět přípravků nejen na spáleniny

Léto je v plném proudu, slunce hřeje a my se rádi ochladíme, ať už u moře nebo v bazéně. Někdy slunění přeženeme a naše pokožka zrudne a začne nás pálit. S příjemným letním počasím tráví i děti více času venku a navíc vlivem minimálního ošacení, které na sobě v této roční době mají, jsou i...

Soutěž byla ukončena 24. 8. 2014

Soutěž o 3 balíčky s alternativami mléčných výrobků Provamel

V obchodech najdete velmi málo rostlinných jogurtů, které by byly opravdu chutné jako ty z živočišného mléka, to znamená lehké a svěže nakyslé. Ke špičce v této kategorii patří sójové jogurty Provamel.

Soutěž byla ukončena 18. 7. 2014

Soutěž o tři balíčky opalovací kosmetiky nejen proti sluneční alergii

Pokud svou pokožku, která se několik měsíců neslunila, vystavíte na začátku léta velké dávce UV záření, může utrpět velký šok. Nejvíce pochopitelně trpí pokožka se sklonem ke sluneční alergii. Tu byste tímto způsobem rozhodně týrat neměli.

Soutěž byla ukončena 14. 7. 2014

Soutěž o poukaz do Mořských lázní a lázeňskou koupelovou sůl

Pobyt ve vlhkém vzduchu plném iontů, koupele v mořské vodě, ale i pořádná relaxace, to vše může přispět ke zmírnění alergických potíží, ať už se projevují na dýchacích cestách nebo na pokožce. Až budete mít cestu na Valašsko, můžete takové procedury vyzkoušet v Mořských lázních v Rožnově pod...

Soutěž byla ukončena 7. 7. 2014

Soutěž o pět balíčků pro krásnější nehty a bystřejší hlavu

Nalaďte své tělo a mysl na frekvence léta! Začněte u svých nehtů, které jsou často opomíjenou korunou vaší krásy, a pokračujte bystrou a svěží myslí! Jak? Pomocí přírodních přípravků, které můžete vyhrát v naší soutěži.

Soutěž byla ukončena 22. 6. 2014

Soutěž o šest lamelových dveřních sítí proti hmyzu značky tesa

Máte radost, když vás doma navštěvují moli, vosy nebo komáři? Asi moc ne. Nejenže hmyzí návštěvníci páchají různé druhy škody, ale bodavý hmyz umí způsobit i velmi bolestivé poranění. Nejvíc pochopitelně trpí ti, kdo jsou na žihadlo alergičtí. A přitom sítě do oken a dveří koupíte už za pár...

Soutěž byla ukončena 20. 6. 2014

Soutěž o šest balíčků sluneční péče Avène

Máte osobní zkušenosti s atopickým ekzémem? Pak určitě dobře víte, jak velkým prokletím je pro každého atopika svědění pokožky. Čím více se pokožka škrábe, tím je svědění horší. Naštěstí už dnes existují bezpečné kosmetické produkty, které svědění potlačují. Do této skupiny paří i nová řada...

Soutěž byla ukončena 10. 6. 2014

Soutěž o zvlhčovač vzduchu a kaše pro alergiky Nutrilon

Malé děti s alergií na mléko se v současné době nemusejí mléka zcela vzdávat díky existenci speciálních hypoalergenních kojeneckých mlék, jako je například dobře známý Nutrilon Allergy Care. A k dostání jsou i kvalitní dětské kaše zcela bez mléka…

Soutěž byla ukončena 2. 6. 2014

Soutěž o pět balíčků pro péči o nos a pokožku

Před prachem, pyly a dalšími nečistotami není úniku, zvlášť při pobytu venku. Váš nos, kterým znečištěný vzduch dýcháte, dostává pěkně zabrat. Pomozte mu používáním šetrných nosních sprejů na bázi mořské vody.

Soutěž byla ukončena 1. 6. 2014

Soutěž o deset balíčků nejen na alergickou rýmu

Alergická neboli „senná“ rýma je nejčastějším projevem alergie. Bývá způsobena alergeny z pylů, plísní, zvířat a roztočů. Alergik má ucpaný nos, kýchá a smrká jako o život. A přitom chránit nos před dráždivými alergeny je poměrně jednoduché, a to díky vynálezu jménem Nosalergin.

Soutěž byla ukončena 5. 5. 2014

Soutěž o pět balíčků přípravků na nosní hygienu od Vincentky

Nos je bránou do vašich dýchacích cest. Neustále na něj něco útočí. V chladném období jsou to viry a bakterie, v teplém pak spíše pyly a další alergeny. Když budete o svůj nos správně pečovat, všechnu tuto zátěž daleko lépe snese. Pomohou vám nosní přípravky od Vincentky.

Soutěž byla ukončena 2. 5. 2014

Soutěž o čtyři dárkové balíčky od firmy Naděje

Období na přelomu zimy a jara je typické pro různé infekce dýchacích cest. Vaše imunita může být po zimě oslabená a kvůli velkým rozdílům mezi ranními a odpoledními teplotami snadno nastydnete. Jak podpořit obranné funkce dýchacích cest, aby se dovedly lépe vypořádat s infekcí?

Soutěž byla ukončena 15. 4. 2014

Soutěž o tři balíčky ekodrogerie Ecover pro příjemný jarní úklid

Ekologické čisticí prostředky jsou, jak známo, šetrnější k přírodě i pokožce. Díky tomu druhému jsou o něco bezpečnější pro lidi s atopickým ekzémem, kontaktní alergií nebo obecně citlivou pokožkou než klasické přípravky.

Soutěž byla ukončena 9. 4. 2014

Soutěž o tři mikrovlnné trouby značky Sharp

Dýchat čistý vzduch bez škodlivin je důležité pro vaše zdraví i duševní pohodu. Jenže otevřít okno nestačí, zvlášť pokud bydlíte ve smogové lokalitě nebo blízko kouřící továrny či rušné silnice. Nemluvě o alergicích a astmaticích, kteří mají na kvalitu vzduchu vysoké nároky. Rychlým a cenově...

Soutěž byla ukončena 16. 3. 2014

Kulinářská soutěž o nejlepší recept z výrobků značky Provamel

Po úspěšné předvánoční „bezlepkové“ soutěži se značkou Schär přinášíme soutěž další. Jejím sponzorem je belgická značka Provamel, která se zaměřuje na produkci rostlinných alternativ mléčných výrobků. Umíte s nimi vařit? Pak neváhejte a pochlubte se svým originálním receptem. Můžete vyhrát pěkný...

Soutěž byla ukončena 14. 3. 2014

Soutěž o balíčky s dětskou výživou značky Beba

Správná výživa kojenců je velmi důležitá pro rozvoj jejich imunitního systému a prevenci imunitních onemocnění, jako jsou alergie a ekzémy. Ideálním řešením je plné kojení alespoň prvního půl roku. Jenže většina maminek toho není schopna a musí sáhnout po kojenecké výživě z obchodu.

Soutěž byla ukončena 9. 2. 2014

Soutěž o cestovní zvlhčovač vzduchu Boneco Healthy Air

Klesá u vás v topné sezoně vlhkost vzduchu pod 40 procent? Pořiďte si kvalitní zvlhčovač vzduchu se zvlhčovacím výkonem odpovídajícím velikosti vašich místností. Pokud preferujete evropskou výrobu před asijskou, určitě by vaší pozornosti neměly uniknout značky Boneco a Air-O-Swiss.

Soutěž byla ukončena 17. 1. 2014

Soutěž o tři balíčky ekodrogerie Ecover pro péči o tělo

Značku Ecover není třeba příznivcům přírodních produktů příliš představovat. V portfoliu této značky najdeme přípravky na praní, mytí nádobí a úklid všech druhů ploch. V neposlední řadě Ecover nabízí i produkty péče o pokožku:

Soutěž byla ukončena 27. 12. 2013

Soutěž o tři balíčky Imunit® Hlíva ústřičná pro děti i dospělé

Hlíva ústřičná je v mnoha zemích světa považována za zázračnou houbu. Lidoví léčitelé ji doporučují na široké spektrum zdravotních obtíží. Kromě vitaminů, minerálů a stopových prvků v sobě ukrývá účinné látky známé jako beta-glukany.

Soutěž byla ukončena 15. 12. 2013

Kulinářská soutěž o nejlepší recept z výrobků značky Schär

Máme pro vás další kulinářskou soutěž. Tentokrát se značkou bezlepkových potravin Schär. Podmínky pro účast jsou velmi jednoduché. Uvařte a vyfoťte jakýkoliv recept, v němž minimálně jedna ze surovin bude pocházet ze sortimentu Schär. Je jedno, jestli to bude mouka, těstoviny nebo třeba...

Soutěž byla ukončena 15. 12. 2013

Soutěž o šest balení Eucerin Acute krém AtopiControl

Velmi suchá, zarudlá a silně svědící pokožka patří mezi typické projevy atopického ekzému v takzvané akutní fázi. Pokožka je v této fázi natolik citlivá, že snese jen tu nejšetrnější kosmetiku. Rychlou pomoc v boji s atopickým ekzémem nyní nabízí Eucerin.

Soutěž byla ukončena 27. 11. 2013

Soutěž o dětskou kosmetiku Swiss Nature Baby

Hledáte zajímavé produkty pro komplexní péči o pokožku vašich ratolestí? Vyzkoušejte novou řadu dětské hypoalergenní kosmetiky Swiss Nature Baby od firmy Zepter.

Soutěž byla ukončena 25. 11. 2013

Soutěž s myčkami značky Bosch o pět balíčků přípravků Finish

Jestli vám nejvíce záleží na zdraví vašich blízkých, nespokojíte se s tím, že nádobí vytažené z myčky na pohled vypadá čistě. Co když se během mycího programu nezničily všechny bakterie usazené na nádobí?

Soutěž byla ukončena 17. 11. 2013

Soutěž o 4 balíčky značky Naděje pro péči o pokožku

Během topné sezony pokožka většiny atopiků trpí více než přes léto. V domácnostech bývá vlivem vytápění příliš suchý vzduch, který z pokožky „vysává“ už tak nedostatečnou vláhu. Kvůli výkyvům teplot hrozí častější zpocení a tím dráždění pokožky. Jak pokožce pomoci?   

Soutěž byla ukončena 23. 10. 2013

Ionizační soutěž o ionizační fén

Ionizace je zajímavou a užitečnou technologií. Má své uplatnění i v kosmetice, ale nejčastěji se využívá při úpravě vzduchu. Některé druhy ionizátorů zabudovaných do čističek vzduchu se nezanedbatelným způsobem podílejí na odstraňování škodlivin z ovzduší.

Soutěž byla ukončena 21. 10. 2013

Soutěž o 3 balíčky s bioprodukty značky Provamel

Kysané mléčné výrobky jsou pro mnoho lidí hůře stravitelné, zejména kvůli zbytkovému obsahu laktózy. Pro lidi alergické na mléčné bílkoviny jsou často úplně tabu. Dobrá zpráva pro všechny „bezmléčňáky“ a vegany je, že belgická značka Provamel začala vyrábět čistě rostlinná jogurtová mléka.

Soutěž byla ukončena 23. 9. 2013

Soutěž o dvě testovací sady Food Detective

Pomocí testovací sady Food Detective si můžete ověřit, jestli netrpíte nesnášenlivostí některé z běžných potravin. Řeč je o imunitní potravinové intoleranci…

Soutěž byla ukončena 10. 9. 2013

Soutěž se značkou Bosch o balíčky prémiových pracích prostředků Persil

Od pračky očekáváme především dokonale čisté prádlo. Výsledek praní ale nemusí být vždy uspokojivý, jelikož nikdo nedokáže zcela spolehlivě odměřit, kolik pracího prostředku je pro perfektní vyprání prádla potřeba.

Soutěž byla ukončena 16. 8. 2013

Soutěž o produkty z řady Photoderm od BIODERMY

V dnešní době se velká většina z nás zamýšlí nad tím, zda se zdravě stravuje, jestli naše potraviny obsahují tzv. „éčka“ nebo pijeme dostatek vody či máme pravidelný pohyb. Nezapomínáte ale na ochranu svojí pokožky?

Soutěž byla ukončena 7. 8. 2013

Soutěž o balíčky pro zdraví pokožky od firmy Naděje

Pro lepší zvládání alergické rýmy nebo alergického astmatu existuje přírodní pomoc v podobě výtažků z léčivých rostlin. Jde o doplňky stravy, které sice na své působení potřebují daleko více času než tradiční léky, zato jsou šetrnější.

Soutěž byla ukončena 16. 7. 2013

Soutěž o 3 lázeňské balíčky od Priessnitzových lázní

Některá lázeňská místa jsou léčivá už jen svým prostředím. Nevěříte? Pak se určitě vypravte do města Jeseník, sídla slavných Priessnitzových léčebných lázní.

Soutěž byla ukončena 9. 7. 2013

Soutěž o 3 zdravé balíčky od firmy Country Life

Dáváte přednost rostlinným mlékům před živočišnými? Pak určitě vyzkoušejte ovesné nápoje Oatly. Jejich chuť je opravdu zajímavá a lehce nasládlá jakoby po ovesné kaši.

Soutěž byla ukončena 28. 6. 2013

Soutěž o 6 balíčků přípravků na opalování Eucerin

Nadměrné dávky slunečního záření pokožku nebezpečně vysušují a urychlují její stárnutí. Častým prohřeškem je nedostatečná ochrana pleti na obličeji v době, kdy se za slunečného dne pohybujete po venku oblečení a nepřipadá vám, že byste se opalovali.

Soutěž byla ukončena 27. 6. 2013

Soutěž o nejlepší recept na bezlepkový chleba

Pokračujeme v sérii našich vařících a pečících soutěží. Po úspěšné soutěži o nejlepší velikonoční recept, která se těšila velkému zájmu a přinesla řadu zajímavých receptů, přicházíme s další. Tentokrát budeme péct chleba.

Soutěž byla ukončena 17. 6. 2013

Soutěž o pět balíčků od značky Stérimar

Pylová sezona je v plném proudu. Pylu a plísňových spor je někdy ve vzduchu tolik, že dělají problém i nealergikům. Nejsnazší pomoc od svědění v nose je nosní hygiena pomocí sprejů z mořské vody.

Soutěž byla ukončena 11. 6. 2013

Soutěž o víkendový pobyt pro dvě osoby v Lázních Luhačovice, a. s.

Lázně Luhačovice mají ty nejlepší předpoklady pro kvalitní lázeňskou péči pro dospělé i děti. Je to dáno především díky využívání místních přírodních léčivých vod, technickému vybavení, zkušeným lékařům a odbornému zdravotnickému personálu.

Soutěž byla ukončena 22. 5. 2013

Soutěž o deset balíčků od firmy Johnson & Johnson

Nosíte-li kontaktní čočky, nemusíte se jich vzdávat ani tehdy, když vás přepadnou alergické potíže. To se týká zejména lidí alergických na pyly či venkovní plísně. Jak je to možné?

Soutěž byla ukončena 15. 5. 2013

Soutěž o balíčky kosmetiky Linola nejen pro atopiky

Atopická pokožka je velmi citlivá a potřebuje obzvláště jemnou a šetrnou péči. Ochranná kožní bariéra není tvořena v dostatečné kvalitě a pokožka je více náchylná ke ztrátám vody. Proto všechny přípravky Linola obsahují kyselinu linolovou – mastnou kyselinu, která obnovuje a stabilizuje narušenou...

Soutěž byla ukončena 1. 5. 2013

Soutěž o tři sady drogerie Ecover

Ekologická drogerie značky Ecover si získává stále více zákazníků z řad alergiků a atopiků. Ekologické čisticí a prací přípravky jsou totiž šetrnější k pokožce. Jak je to možné?

Soutěž byla ukončena 7. 4. 2013

Soutěž o velký balíček kosmetiky Swiss Nature Baby

Když jde o vaše nejmenší, v kvalitě neděláte kompromisy. Hledáte zajímavé produkty pro komplexní péči o pokožku? Vyzkoušejte novou řadu dětské hypoalergenní kosmetiky Swiss Nature Baby od firmy Zepter.

Soutěž byla ukončena 4. 4. 2013

Soutěž o nejlepší velikonoční recept

Vaříte rádi? Vaříte bezlepkově, bez vajec, bez mléka? Pochlubte se svým receptem a vyhrajte víkendový pobyt v lázních nebo další zajímavé ceny.

Soutěž byla ukončena 2. 4. 2013

Soutěž o balíčky přípravků do myčky značky Bosch

Myčka na nádobí by měla dokonale umývat. Jenže „dokonalé umytí“ je široký pojem. Pokud vám nejvíce záleží na zdraví vašich blízkých, nespokojíte se s tím, že nádobí vytažené z myčky na pohled vypadá čistě. Budete si chtít být jistí…

Soutěž byla ukončena 12. 3. 2013

Soutěž o balíčky kosmetiky Eucerin proti vráskám

Trpíte suchou nebo atopickou pokožkou a máte problém s výběrem pečující kosmetiky? Bojujte proti vráskám takovými přípravky, které vaší citlivé pleti prospějí. Řešení nabízí například značka Eucerin se svou řadou Hyal-Urea.

Soutěž byla ukončena 4. 3. 2013

Soutěž o výkonný stolní inhalátor San-Up Twister

Smrkání, kašel, problémy s dýcháním… Každý člověk někdy v životě trpí na záněty různých částí dýchacího ústrojí – ať už jsou způsobeny infekcí, alergií nebo něčím jiným. Při většině z těchto potíží pomáhají inhalace.

Soutěž byla ukončena 20. 1. 2013

Soutěž o dětský zvlhčovač vzduchu Lanaform Mixy

Také se vaše děti doma dusí kvůli suchému vzduchu? Dělejte s tím něco, jde o jejich zdraví. Vysušené dýchací cesty jsou náchylnější k infekcím i alergickým reakcím.

Soutěž byla ukončena 16. 12. 2012

Soutěž o inhalátor od Zepter nejen pro alergiky a astmatiky

Řešte své dýchací potíže elegantně a bez vedlejších účinků. Ať už vás zrovna sužuje alergická rýma, astma nebo „obyčejný“ kašel, ošetřujte své dýchací cesty inhalací. Díky tichému, kompaktnímu a přenosnému inhalátoru Vital System můžete vy nebo vaše dítě volně dýchat. Odpovězte správně na 3...

Soutěž byla ukončena 15. 12. 2012

Soutěž o balíčky bylinných přípravků na atopický ekzém od firmy Naděje

Aby se atopický ekzém podařilo zklidnit, je většinou potřeba provést několik různých opatření – od promašťování pokožky přes úpravu stravy až po změny životního stylu. Užitečným pomocníkem mohou být i doplňky stravy a mastičky na bázi léčivých rostlin.

Soutěž byla ukončena 8. 11. 2012

Soutěž o balíčky kosmetiky Eucerin 12 % Omega

Topná sezona začíná a vaši pokožku čeká období žízně. A co teprve když patříte mezi atopiky. Aby suchý vzduch nemohl z vaší pokožky odsávat životodárnou vodu, je potřeba udržovat si její ochrannou bariéru.

Soutěž byla ukončena 5. 11. 2012

Soutěž o filtrační konvici Bodyform

Filtrační konvice sice nejsou produkt typický pro alergiky, nicméně jsou běžnou součástí péče o zdraví rodiny. Jsou určeny k filtraci pitné vody zejména v lokalitách se zastaralými rozvody vody nebo ne zrovna důvěryhodnou studnou.

Soutěž byla ukončena 15. 10. 2012

Soutěž o ultrazvukový zvlhčovač Laica

Zvlhčovač vzduchu od italské firmy Laica je ideální do pokojů malých i větších dětí. Efektivně zvyšuje vzdušnou vlhkost v místnostech do 30 metrů čtverečních. Zabraňuje vysoušení dýchacích cest a pokožky a tím pomáhá předcházet různým onemocněním.

Soutěž byla ukončena 10. 10. 2012

Soutěž o knížky Alergie u dětí

Přehledně a srozumitelně o dětských alergiích. Právě to nabízí 150stránková publikace francouzských autorů. Dozvíte se, jakými příznaky se alergie projevuje, jak se diagnostikuje a léčí. Nechybí řada praktických rad pro život s alergií. Velká část knížky je věnována alergiím potravinovým, které...

Soutěž byla ukončena 16. 9. 2012

Soutěž o prostěradla pro atopiky SkinPro

Speciální prostěradla Skin Pro usnadňují léčbu atopického ekzému během spánku. Vytvářejí totiž prostředí ideální pro pokožku – odvádějí přebytečnou vlhkost a udržují správnou teplotu. Samotná látka prostěradla je mimořádně šetrná k pokožce. Ta se pak snadněji hojí.

Soutěž byla ukončena 7. 9. 2012

Soutěž o 2 digitální tlakoměry Microlife

Soutěž byla ukončena 13. 8. 2012

Soutěž o přípravky proti roztočům Bio-Life

Britská značka Bio-Life představuje ucelenou řadu produktů pro alergiky. Přípravky účinně odstraňují alergeny z domácnosti a také jako jediné na trhu ze srsti zvířat.  

Soutěž byla ukončena 6. 8. 2012

Soutěž o spreje s mořskou vodou Free Nosal

Roztoky mořské vody patří mezi to nejlepší, čím můžete udržovat vnitřek svého nosu v čistotě. Sprej proniká hluboko do nosu a vyplavuje nečistoty všeho druhu – prach, pyly, plísně atd.

Soutěž byla ukončena 15. 7. 2012

Soutěž o balíčky opalovací kosmetiky Eucerin

S rostoucí agresivitou slunečního záření se dříve poměrně neznámé onemocnění objevuje u stále většího množství lidí. Řeč je o alergii na slunce, která vyžaduje speciální ochranu pokožky…

Soutěž byla ukončena 9. 7. 2012

Soutěž o ultrazvukový inhalátor od Zepter nejen pro alergiky a astmatiky

Řešte své dýchací potíže elegantně a bez vedlejších účinků. Ať už vás zrovna sužuje alergická rýma, astma nebo „obyčejný“ kašel. Ošetřujte své dýchací cesty inhalací. Díky tichému, kompaktnímu a přenosnému inhalátoru Vital System můžete vy nebo vaše dítě volně dýchat. Odpovězte správně na 3...

Soutěž byla ukončena 31. 5. 2012

Soutěž o 3 dárkové poukazy nejen pro alergiky

Alergické projevy není radno ignorovat. Ucpaný nos, oteklé oči a neustálé pokašlávání otravují život nejen vám. Z lehké alergie – pokud se neřeší – se může časem vyklubat těžké astma.  

Soutěž byla ukončena 19. 5. 2012

Soutěž o 6 balíčků mořské vody Stérimar a probiotického multivitaminu Bion3

Ať už vás trápí alergie nebo nachlazení, pocit volného nosu patří k zážitkům, po kterých v kritickém období určitě toužíte. Mezi stále oblíbenější prostředky ke zprůchodňování nosu patří spreje s obsahem mořské vody – jako jsou ty značky Stérimar.

Soutěž byla ukončena 1. 5. 2012

Soutěž o 3 balení jednodenních kontaktních čoček ACUVUE® a kosmetický balíček Johnson & Johnson

Oční alergie nemusí nutně znamenat, že musíte přestat nosit kontaktní čočky. Kontaktní čočky mohou v mnoha případech nosit i alergici, a to dokonce i během své pylové sezony. Stačí dodržet několik jednoduchých pravidel.

Soutěž byla ukončena 25. 4. 2012