úvod Proalergiky.cz > Soutěže > Soutěž o inhalátor a dechové rehabilitační pomůcky značky Philips Respironics

Soutěž o inhalátor a dechové rehabilitační pomůcky značky Philips Respironics

Soutěž přinesl

Výherci


Příroda se halí do podzimních tónů, rostliny i zvěř se chystají na příchod zimy. I pro nás, lidi, je pravý čas zpomalit, dát tělu možnost zregenerovat a načerpat nové síly. Pro posílení dýchacích cest, které v podzimním a zimním období nejčastěji trpí, nám mohou pomoci např. pravidelné procházky na čerstvém vzduchu, otužování nebo inhalování.

Inhalací dýchací cesty pročisťujete a zároveň posilujete jejich imunitu. Inhalování je vhodné pro všechny bez rozdílu věku (při zdravotních komplikacích konzultujte používání inhalátoru s lékařem). Pro preventivní i akutní účely vám vhodně poslouží kompresorové inhalátory Philips Respironics.

Děti nadchne inhalátor Philips Respironics Sami v podobě tuleně a inhalování pak může být i zábavou. Dospělí mohou volit ze dvou typů Philips Respironics Essence pro běžné domácí použití nebo Philips Respironics Elegance pro náročný provoz.

Krátká doba inhalace a kvalitní zpracování jsou přednosti všech inhalátorů Philips Respironics. Poskytují rychlou, účinnou a spolehlivou inhalační léčbu.

Pár minut inhalace každý den přináší výrazný preventivní účinek.

Při onemocnění dýchacích cest nám také pomáhají nádechové a výdechové rehabilitační ventily Treshold Philips Respironics. Jejich pravidelným používáním se posilují dechové svaly a běžné denní či pohybové aktivity se tak stávají snazšími, mnohdy dochází i ke snížení užívaných léčiv. Jsou vhodné zejména pro astmatiky, alergiky pacienty s bronchitidou, chronickou bronchitidou, produktivním i neproduktivním kašlem, s cystickou fibrózou. Tyto pomůcky lze snadno používat v jakékoli poloze a jejich údržba je zcela jednoduchá.

Inhalátory a dechové rehabilitační pomůcky Treshold značky Philips Respironics získáte buď na předpis od svého ošetřujícího lékaře (po schválení revizním lékařem) nebo koupíte v lékárnách či specializovaných prodejnách a eshopech.

Výhry

1. cena – inhalátor Philips Respironics Sami nebo inhalátor Philips Respironics Essence (dle Vašeho výběru) -  v hodnotě 1 798 Kč

2. - 4. cena – set Philips Respironics Treshold PEP + Philips Respironics Treshold IMT – v hodnotě 1 163 Kč (Součástí ceny je brožurka s návodem k použití.)

Soutěž trvá do 11. listopadu 2018.

Pro nápovědu k soutěžním otázkám navštivte stránky www.zdravotni-poradna.cz.

Zobrazit aktuální soutěže