úvod Proalergiky.cz > Soutěže > Soutěž o inhalátor a dechové trenažéry Philips Respironics

Soutěž o inhalátor a dechové trenažéry Philips Respironics

Soutěž přinesl

Výherci


(foto: Liftec)

Potýkáte se často s onemocněním dýchacích cest (rýma, kašel, nachlazení, zánět hrtanu, průdušek, nosohltanu, angína, alergická rýma, astma apod.)? Pak vám kromě konvenčních způsobů léčby doporučujeme inhalovat. Inhalovat můžete nejen v době, kdy vás tyto neduhy trápí, ale zejména na jejich počátku a ještě lépe i preventivně. Díky inhalaci dýchací cesty nejen pročistíte, ale zároveň posílíte i jejich imunitu.

Seznamte se kompresorovými inhalátory Philips Respironics. Pro ratolesti oceníte líbivý design tuleně inhalátoru Philips Respironics Sami, pro dospělé si vyberete ze dvou typů Philips Respironics Essence pro běžné domácí použití nebo Philips Respironics Elegance pro náročný provoz.

Inhalátory Philips Respironics vynikají kvalitním zpracováním a jejich předností je krátká doba inhalace trvající 6-8 minut, kterou dosahují díky patentované technologii. Poskytují rychlou, účinnou a spolehlivou inhalační léčbu.

Pár minut inhalace každý den přináší výrazný preventivní účinek.

Nejen inhalátory představují pomůcku při onemocnění dýchacích cest. Existují i další dechové rehabilitační pomůcky, které má značka Philips Respironics ve své nabídce. Jde o nádechový a výdechový rehabilitační ventily Treshold pro trénink dýchacích svalů, které jsou vhodné zejména pro astmatiky, alergiky pacienty s bronchitidou, chronickou bronchitidou, produktivním i neproduktivním kašlem, s cystickou fibrózou. Tyto pomůcky lze snadno používat v jakékoli poloze a jejich údržba je zcela jednoduchá.

Pravidelným používáním dýchacích pomůcek Treshold docílíte zvýšení síly dechových svalů, a tím snazšího zvládání denních či pohybových aktivit a zájmů, ale např. i ke snížení dávek užívaných léčiv apod.

Inhalátory a dechové rehabilitační pomůcky Treshold značky Philips Respironics získáte buď na předpis od svého ošetřujícího lékaře (po schválení revizním lékařem) nebo koupíte v lékárnách či specializovaných prodejnách a eshopech.

Výhry

1. cena – inhalátor Philips Respironics Sami nebo inhalátor Philips Respironics Essence (dle Vašeho výběru) -  v hodnotě 1 798 Kč

1. cena1. cena

 

2. - 4. cena - set Philips Respironics Treshold PEP + Philips Respironics Treshold IMT – v hodnotě 1 163 Kč (Součástí ceny je brožurka s návodem k použití)

2. - 4. cena2. - 4. cena

Pro zařazení do soutěže je třeba odpovědět na soutěžní otázky a řádně vyplnit kontaktní formulář. Soutěžit můžete do 10. dubna 2018.

 

Nevíte-li si rady se správnou odpovědí, navštivte stránky pro nápovědu www.zdravotni-poradna.cz

 

 

Zobrazit aktuální soutěže