úvod Proalergiky.cz > Vaření > Foodblog > Předvánoční bezlepková kuchařka Nominal je na světě!

Předvánoční bezlepková kuchařka Nominal je na světě!

Vložte svůj článek

9. 12. 2014

Fotografie k článku


 Nominal, česká rodinná firma z Vysočiny, specializovaná na potraviny pro bezlepkovou a zdravou výživu, po intenzivní práci zadala do tisku svou první kuchařku.

 

Během několika měsíční práce si dal tým Nominalu za cíl vytvořit kuchařku, která by ukázala, jak je snadné připravit pokrmy z bezlepkové mouky Nomix, které mohou být zároveň velmi pestré.

V kuchařce se můžete těšit na příklady toho, co lze z Nomixu a ostatních směsí poměrně snadno a spolehlivě připravit. Například od různých druhů těst přes hlavní chody, dezerty, dorty až třeba po zajímavé tipy na velikonoční a vánoční pečení.

Společnost Nominal vám přeje, aby pro vás domácí příprava pokrmů z výrobků Nominal byla zábavou a potěšením.

 

Do bezlepkového sortimentu Nominal patří:

  • tři druhy kaší Nomina – jáhlová, pohanková a rýžová,
  • směsi na chléb Pro zdraví... -  s celozrnnou pohankou, s lněnou vlákninou, se sójovou vlákninou či směs na rustikální chléb,
  • bezlepková mouka Nomix,
  • směs na jáhlové těsto,
  • směs na bramborové těsto,
  • rýžová instantní mouka,
  • kukuřičná strouhanka.

 

Všechny výrobky firmy Nominal spadají do kategorie „BEZ LEPKU“, zde patří suroviny, které obsahuji maximálně 20 mg lepku v 1 kg výrobku (směsi). Tato hranice obsahu lepku byla na základě výzkumů stanovena jako bezpečná pro neomezenou konzumaci celiaky.

 

Výrobky společnosti Nominal se svým charakterem řadí mezi zdravou a bezlepkovou stravu. Na jejich webových stránkách www.nominal.cz a na facebooku www.facebook.com/NOMINAL.zdrava.vyziva se o produktech Nominal můžete dozvědět více.

Autor: Nominal

Komentáře ke článku

Napište nám svůj názor

Přihlásit se. Proč?
*Jméno:
*Obsah:
Toto pole prosím nevyplňujte