Zákaznická linka 541 212 450

Chcete si založit účet? Můžete tak učinit v posledním kroku objednávky. Nebo jen neznáte své heslo?
úvod E-shop   >   Články a recenze   >   Čistička vzduchu do ložnice nebo dětského pokoje – na co se zaměřit

Čistička vzduchu do ložnice nebo dětského pokoje – na co se zaměřit

Čistička vzduchu do ložnice nebo dětského pokoje – na co se zaměřit

Ložnice a dětské pokoje jsou nejčastější místnosti, kam si lidé pořizují čističku vzduchu. V těchto místnostech totiž člověk tráví mnoho hodin. Zvýšením kvality vzduchu přitom nemusíte nic měnit na kvalitě spánku.

Hlavně něco tichého

Nízká hlučnost – to je nejčastější a zcela logický požadavek na čističku vzduchu do ložnice či dětského pokoje. Dobrá zpráva je, že všechny čističky vzduchu v naší nabídce jsou při nejnižších otáčkách velmi tiché nebo až skoro neslyšné. 

Každá čistička umí být tichá. Některé modely si před spaním ručně nastavíte na nejnižší otáčky. Jiné mají tlačítko pro noční režim, při kterém jsou otáčky automaticky omezeny a někdy je i ztlumeno osvětlení přístroje.  

A jsou i takové, které se do nočního režimu umějí přepnout samy, jakmile se v místnosti setmí. Pomáhá jim v tom senzor světla.

Winix Zero - noční režim

Čistička vzduchu Winix Zero s automatickým nočním režimem

Bezpečné i k dětem

Čističky nemívají hravý design, který by lákal malé děti. Dá se tedy předpokládat, že i zvídavé děti se o čističku ve svém pokoji brzy přestanou zajímat. 

Užitečnou funkcí u čističky, kterou chcete používat v domácnosti s malými dětmi, je takzvaný dětský zámek. Zabrání tomu, aby nenechavé dětské prstíky s přístrojem manipulovaly. 

A kdybyste se přesto obávali, aby se čistička v dětském pokoji bez vašeho dozoru nezapletla do nějaké nehody, můžete vzduch v pokoji intenzivně čistit třeba jen v určitých hodinách, kdy jste schopni na čističku dohlížet, a poté ji odnášet. 

Publikováno: 8. 10. 2019

Potřebujete poradit s výběrem produktu? Rádi vám pomůžeme.

541 212 450, 602 813 222
Pomůžeme vám s výběrem a objednávkou
Doporučeno odborníky
Vybíráme, ověřujeme, testujeme, spolupracujeme s lékaři
VYSOKÁ SPOKOJENOST
V nezávislém hodnocení zákazníků jsme získali certifikát
99 % zboží skladem
Rychlá expedice, doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč