úvod E-shop > Výrobci > Airbi, TOP čističky vzduchu a pračky vzduchu

Čističky a pračky vzduchu Airbi

Značka Airbi je specialista na čistění a zvlhčování vzduchu. V porfoliu značky Airbi najdeme čističky, zvlhčovače i pračky vzduchu. Čističky vzduchu Airbi jsou vybaveny HEPA filtrem, který dokáže zachytit i nejmenší alergeny a další nečistoty. U produktů oceníte výkon a řadu... více informací

Značka Airbi je specialista na čistění a zvlhčování vzduchu. V porfoliu značky Airbi najdeme čističky, zvlhčovačepračky vzduchu.

Čističky vzduchu Airbi jsou vybaveny HEPA filtrem, který dokáže zachytit i nejmenší alergeny a další nečistoty. U produktů oceníte výkon a řadu režimů, několikanásobnou filtraci, u které nechybí UV lampa pro ničení virů a bacilů.

U zvlhčování vzduchu se Airbi zaměřuje zejména na pračky vzduchu, které vzduch dokáží kvalitně a kontinuálně zvlhčovat, navíc s přídavnou funkcí praní vzduchu. Přirozený proces zvlhčování s technologií Plasma účinně napadá viry, které následně rozkládá. Mezi velké výhody patří i energetická nenáročnost přístrojů Airbi. Ochranu proti bakteriím zajišťuje BSS filtr, který je obsažen ve všech přístrojích.

Skrýt informace

Produkty

Příslušenství

INFOLINKA DO 20:00
Pomůžeme vám s výběrem.
Jsme online do 20 hod.
602 813 222, 722 922 920
Po - Pá: 8:00 - 20:00 hod.
Neděle: 17:00 - 20:00 hod.