úvod E-shop > Výrobci > Čističky a pračky vzduchu Airbi

Čističky a pračky vzduchu Airbi

Značka Airbi, speialista na čistění a zvlhčování vzduchu. V porfoliu této značky najdeme čističky, zvlhčovače i pračky vzduchu. Čističky vzduchu Airbi jsou vybaveny HEPA filtrem, který dokáže zachytit i nejmenší alergeny a další nečistoty. U produktů oceníte výkon a řadu režimů, několikanásobnou... více informací

Značka Airbi, speialista na čistění a zvlhčování vzduchu. V porfoliu této značky najdeme čističky, zvlhčovače i pračky vzduchu. Čističky vzduchu Airbi jsou vybaveny HEPA filtrem, který dokáže zachytit i nejmenší alergeny a další nečistoty. U produktů oceníte výkon a řadu režimů, několikanásobnou filtraci, u které nechybí UV lampa pro ničení virů a bacilů.

U zvlhčování vzduchu se Airbi zaměřuje zejména na pračky vzduchu, které vzduch dokáží kvalitně a kontinuálně zvlhčovat, navíc s přídavbou funkcí praní vzduchu. Přirozený proces zvlhčování s technologií Plasma účinně napadá viry, které následně rozkládá. Mezi velké výhody patří i energetická nenáročnost přístrojů. Ochranu proti bakteriím zajišťuje BSS filtr, který je obsažen ve všech přístrojích.

Skrýt informace

Produkty

Příslušenství