úvod E-shop > Úklid, praní, čištění > Odstraňovače alergenů

Přípravky pro odstraňování alergenů

Silní pomocníci v boji s alergeny v domácnosti

Doporučeno pro:

alergie na zvířata (psy, kočky, ptáky, hlodavce atd.), alergie na pyl, alergie na plísně, alergie na roztoče

Ucelená řada produktů pro odstraňování alergenů zvířat, roztočů, pylů a plísní v domácnostech:

  • Čisticí přípravky Bio-Life (Home Cleanse, Fabri Cleanse a Air Cleanse) neutralizují a účinně odstraňují alergeny z matrací, čalouněného nábytku, koberců, lůžkovin,... více informací

Ucelená řada produktů pro odstraňování alergenů zvířat, roztočů, pylů a plísní v domácnostech:

  • Čisticí přípravky Bio-Life (Home Cleanse, Fabri Cleanse a Air Cleanse) neutralizují a účinně odstraňují alergeny z matrací, čalouněného nábytku, koberců, lůžkovin, textilu a zvířecích pelíšků.
  • Svými účinky na trhu zcela ojedinělý produkt Petal Cleanse je určen pro ošetření srsti domácích zvířat. Alergeny odstraníte ze zvířete bez nutnosti jej koupat.

Nesmlouvavé k alergenům, šetrné k člověku

Účinek výrobků je založen na principu negativně nabitých povrchově aktivních látek, které obalí a zneutralizují alergeny, a éterických olejů s přírodními antialergenními vlastnostmi. Přípravky Bio-Life jsou výjimečné tím, že maximum ingrediencí čerpají z přírodních zdrojů. I když jsou velmi účinné, jsou ohleduplné ke zdraví lidí i domácích zvířat.

Vhodná kombinace přípravků nabízí řešení na většinu nejagresivnějších alergenů. Alergie na roztoče, pyly, či alergie na domácí mazlíčky – s tím vším vám přípravky Bio-Life mohou pomoci. Podívejte se na nákupního rádce, kde vám poradíme, jaké řešení je nejlepší právě pro váš typ alergie.

Pokud se naučíme odstraňovat alergeny, tedy příčinu našich alergických reakcí, ustoupí i příznaky alergie.

Produkty Bio-Life jsou držiteli Ceny zákazníků Britské nadace pro alergii (BAF).

Skrýt informace
nákupní rádce Nákupní rádce
Jak vybrat vhodný produkt v kategorii přípravky pro odstraňování alergenů? více
lékař Lékař doporučuje
Názor lékaře na přípravky pro odstraňování alergenů více

Zvýšená hygiena je v domácnostech alergiků žádoucí, nejde však o desinfekci za účelem vytváření sterilního prostředí bez jediné bakterie. Cílem je snižovat úroveň těch alergenů, které nám způsobují potíže. Různé alergeny se vyskytují na různých místech, ve vzduchu i na površích, a podle toho si kupujeme čisticí přípravky.
Největší problém je s alergeny pocházejícími z domácích zvířat. Prvním úkolem při zjištění alergie na zvířecí alergeny je zamezit kontaktu s alergenem nebo jej omezit, tedy najít mazlíčkovi nový domov. Zbavit se zvířecího mazlíčka, jakmile se alergie na něj objeví, je ale většinou velmi těžké. Částečnou pomocí mohou být přípravky, které pomáhají odstraňovat alergeny jak z míst, kde se zvíře pohybuje, tak z povrchu jeho těla.

 
 
Značka: Vybrat značku zavřít
Řazení dle:
  • Nejprodávanější
  • Cena