úvod E-shop > Filtrace vody > Sprchové filtry

Sprchové filtry

Doporučeno pro: zejména pro osoby s atopickým ekzémem, lupénkou a alergickou, citlivou nebo suchou pokožkou

Sprchové filtry z vody účinně odstraňují chlor a další škodlivé látky.

Mnoho z nás má po koupání či sprchování pokožku nepříjemně napjatou, vysušenou a náchylnou ke svědění a tvorbě šupinek. To způsobuje chlor obsažený ve vodě. Použitím sprchového filtru budete těmto problémům... více informací

Sprchové filtry z vody účinně odstraňují chlor a další škodlivé látky.

Mnoho z nás má po koupání či sprchování pokožku nepříjemně napjatou, vysušenou a náchylnou ke svědění a tvorbě šupinek. To způsobuje chlor obsažený ve vodě. Použitím sprchového filtru budete těmto problémům předcházet.

Vydrží mnoho měsíců

Filtry jsou účinné na horkou i studenou vodu. Svou funkci plní okamžitě po instalaci. Po 20 až 30 tisících litrech profiltrované vody, tj. přibližně po 9 až 18 měsících u čtyřčlenné rodiny začnou filtry ztrácet svou čisticí schopnost a je potřeba je nahradit za nové.

Které filtry jsou lepší?

Oba typy sprchových filtrů v naší nabídce odstraňují chlor, těžké kovy a některé další dráždivé sloučeniny, i když každý používá jiný filtrační prostředek.

Filtry značky Chanson navíc lehce obohacují vzduch zápornými ionty a jako příslušenství je možné dokupovat filtrační náplň namísto kupování celého filtru.

Filtry značky Pro alergiky zase dosahují delší životnosti, respektive jsou schopny přefiltrovat zhruba o třetinu více vody než jejich konkurence.

Skrýt informace
 
Značka: Vybrat značku zavřít
Řazení dle:
  • Nejprodávanější
  • Cena

Příslušenství – Sprchové filtry