Zákaznická linka 541 212 450

Chcete si založit účet? Můžete tak učinit v posledním kroku objednávky. Nebo jen neznáte své heslo?
úvod E-shop   >   Výrobci   >   Miele, TOP vysavače a filtry

Vysavače Miele

Vysavače značky Miele kladou důraz na kvalitu zpracování, účinnost vysávání, energetickou nenáročnost, komfort při obsluze a v neposlední řadě na design. Díky tomu se pravidelně umisťují na předních příčkách v nezávislých mezinárodních testech. Posledním oceněným byl Miele Compact C3... více informací

Vysavače značky Miele kladou důraz na kvalitu zpracování, účinnost vysávání, energetickou nenáročnost, komfort při obsluze a v neposlední řadě na design. Díky tomu se pravidelně umisťují na předních příčkách v nezávislých mezinárodních testech. Posledním oceněným byl Miele Compact C3 Cat&Dog, který byl dokonce označen jako nejlépe hodnocený vysavač všech dob.

Vysavače Miele jsou velmi variabilní, z řady modelů vyberete speciality pro alergiky, majitele zvířat, i pro ty, kteří mají doma parketovou nebo laminátovou podlahu. Výhodou je i široké příslušenství. Vybrané modely vysavačů Miele mají v základní výbavě HEPA filtr s velmi účinnou filtrací.Za zmínku stojí model Miele C3 Allergy, který splňuje přísná kriteria pro alergiky, spolehlivě odstraní z podlahy všechny alergeny.

S vysavači Miele vysávání nebude nepříjemnou povinností.

Skrýt informace
541 212 450, 602 813 222
Pomůžeme vám s výběrem a objednávkou
Doporučeno odborníky
Vybíráme, ověřujeme, testujeme, spolupracujeme s lékaři
VYSOKÁ SPOKOJENOST
V nezávislém hodnocení zákazníků jsme získali certifikát
99 % zboží skladem
Rychlá expedice, doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč