úvod E-shop > Výrobci > Čističky vzduchu Winix, TOP čistička

Čističky vzduchu Winix

Čističky vzduchu Winix nabízí špičkovou kvalitu provedení, plně automatický režim a navíc mají velmi nízké náklady na provoz. Díky 5-stupňové filtraci a technologii PlasmaWave™ skvěle čistí vzduch a přitom nevytváří škodlivý ozón. Spolehlivě odstraní prach, alergeny zvířat, roztoče,... více informací

Čističky vzduchu Winix nabízí špičkovou kvalitu provedení, plně automatický režim a navíc mají velmi nízké náklady na provoz. Díky 5-stupňové filtraci a technologii PlasmaWave™ skvěle čistí vzduch a přitom nevytváří škodlivý ozón.

Spolehlivě odstraní prach, alergeny zvířat, roztoče, bakterie, ale i cigaretový kouř i zápach. Čistička vzduchu Winix U150, Winix U300 a Winix U450 patří mezi nejlepší čističky podle testů a jsou vhodné jako domácí čističky vzduchu do bytu i do školek a dalších zařízení pro děti. Čističky Winix jsou určené do malých, středních i velkých místností.

Na stránkách čističek vzduchu Winix si můžete pustit recenci ve formě videa, seznámit se se způsoby filtrace a s technickými parametry a s certifikáty, které čističky vzduch Winix získaly. Ke stažení nabízíme návod k obsluze ve formátu PDF. Přijďte si vyzkoušet čističky Winix přímo na naši prodejnu v Brně!

Skrýt informace

Produkty

Příslušenství