Odpověď na dotaz

Burešová Petra:

Dobrý den.
Už jsme se skoro domluvili s manželem,že máme
zájem o čističku Sharp,jenom nevíme kterou.Potřebujeme aby pohltila roztoče,ale hlavně spory.Máme doma alergika a psa.Místnost máme tak 6x7 m.Kdybych zjistili,že to nefunguje a museli bychom dát psa pryč,můžeme do 14 dní čističku vrátit?
Děkuji a přeji příjemný den.

Odpověď:
ProAlergiky.cz

Dobrý den, vážená paní Burešová,

z čističek bych Vám doporučila naši nejprodávanější čističku, kterou je Sharp FU440.
Tato čistička má vysoký max.průtok vzduchu a filtry v ní jsou účinné po dobu 5 let. V balení již filtry jsou, jedná se o výměnu po cca 5 letech.
Jako novinku bych Vám ráda představila novou čističku Daikin, kterou nabízíme od minulého týdne na stránkách. Tato čistička získala tento rok osvědčení od Britské nadace pro alergiky "Výrobek vhodný pro alergiky". Její filtr je vysoce účinný a vydrží po dobu 7 let. Daikin čistička je dražší než Sharp FU440, ale vrátí se Vám to na filtrech.
Vřele bych Vám doporučila zároveň s čističkou zakoupit Petal Cleanse, což je přípravek pro lidi, kteří mají alergii na psa, kočku nebo drobná domácí zvířata. Jedná se o roztok, který se vtírá zvířeti do srsti a působí na principu takovém, že obalí a zneutralizuje alergeny (ty Vy vytřete suchým hadříkem) a mimo jiné hydratuje srst zvířete. Přípravek byl testován u lidí, kteří chovají zvíře a měl vynikající výsledky - došlo k omezení příznaků alergie a ke snížení potřeby užívání léků. přípravek se používá 1xtýdně a trvá mu cca 3 týdny než příznaky alergie omezí. Najdete ho na našich stránkách nebo na stránkách www.petalcleanse.cz
Zboží zakoupené na internetu lze bez udání důvodů vrátit, ale jen za předpokladu, že produkt bude dále prodejný, tzn., že NEBYL POUŽÍVÁN. Jedná se zpravidla o nevyhovující rozměr, barvu, konfekční velikost . . .

Potřebujete-li poradit, prosím zavolejte mi na pevnou/mobilní infolinku,
přeji pěkný den

kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  08.03.2007

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz