Odpověď na dotaz

Kateřina:

Dobrý den,mám 6 měsíční holčičku, vyzkoušeli jsme kde jakou kosmetiku, ale bez úspěchu. Dcerka má vyrážku, nejvíce zápěstí, lokty, záda, ve vlasech na temeni-zde jí to asi musí svědět jelikož si to zde hodně drbe až tam pak má boláky a teď už i na obličeji kolem úst. Jsou to malinkaté pupínky, několik vedle sebe a na omak je to místohodně vysušené. Dětský lékař nám vždy na to předepíše Advantan krém a bez používání kosmetiky po týdnu to zmizí. Začnem používat kosmetiku a je to tu zde znovu. Vyzkoušeli jsme kosmetiku Johnson baby, hipp, niveu a ted i menalind derm. Znamenáto, že dcera nesmí používat kosmetiku? Nebo je ještě nějaká kosmetika kterou by jsme měli zkusit. Děkuji za odpevěď.

Odpověď:
Dana Štěpánková

Dobrý den,
doporučuji vám obrátit se na kožního lékaře, který vám doporučí a předepíše vhodné promazávací emulze. Je zbytečné zkoušet další druhy kosmetiky, i když kromě Menalindu, to co jste vyzkoušela určitě vhodné pro citlivou pokožku není.
Pokud byste přece jen chtěla něco vyzkoušet, doporučuji řadu kosmetiky A-derma pro atopickou pokožku. Je opravdu výborná a vhodná i pro pleť kojenců. Více informací najdete na našich stránkách.

Dana Štěpánková
ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  16.03.2007

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz