Odpověď na dotaz

Marek xx:

Dobrý den, rád bych si u vás pořídil kvalitní vysavač. V nabídce máte jen Samsung. Slyšel jsem že alergikům vyhovuje i řada dalších. Je možné si u vás pořídit i jiný? Zajímá mě také proč doporučujete jen suché čištění když stejně účinné jsou např. i vysavače s vodním filtrem. děkuji za odpověď
Marek K.

Odpověď:

Dobrý den Marku,
vysavačů na našem trhu je opravdu celá řada a výrobci se předhánějí různými technologiemi a prodejními argumenty. Fakt je, že jen některé z těchto značek se rozhodly pro přísné testování parametrů, které pomáhají lidem trpícím alergiemi. Mezi tyto výrobce patří značky Samsung a Miele (v nabídce od dubna 2005). Samsung v naší nabídce představuje ekonomické řešení zatímco Miele vysavače vyšší třídy.
Vysavače stejně jako jiné produkty pro Vás vybíráme následujícím způsobem:
- na prvním místě vycházíme z doporučení, která udělují mezinárodní nadace pro alergie a astma. Ty provádí klinické testy a hodnotí výrobek z hlediska filtrace, manipulace s nečistotami, těsnosti apod. právě podle kriterií, která jsou pro alergiky a astmatiky důležitá.
- v dalším se řídíme podle doporučení SZÚ v Praze, která upozorňují na konkrétní parametry z hlediska hygieny vzduchu i hluku. Odtud také plyne, že „suché vysávání“ je pohodlnější na údržbu na rozdíl od vodních filtrů, které je třeba po použití vyprazdňovat, aby se předešlo množení bakterií.
- v poslední řadě se snažíme svým zákazníkům nabízet výběr v různých cenových hladinách (aby si mohla vybrat i šetrná maminka nebo rodina, která upřednostňuje nadstandard), nejnovější modely a známé značky kvůli servisu.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další dotazy
Hana Vysokomenská
Infolinka ProAlergiky

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  19.03.2005

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz