Odpověď na dotaz

Kopečná:

Dobrý den,
mám cca 4 roky diagnostikované astma a alergii, na vše beru každodenně léky. Přestěhovali jsme se s přítelem před půl rokem za město do rodinného domu. Problém první, že v ložnici máme stále suchý vzduch, i když vlhkost naměřená je na 55%, je možno nějakým způsobem toto změnit, nebude v tomto případě zvlhčovač zbytečný? Dotaz druhý - poradíte mi značku matrací, kterou bych si měla zakoupit s mými problémy? Všude mi poradí úplně jinak a já bych raději názor odborníka. Děkuji mnohokrát. Kopečná

Odpověď:
ProAlergiky.cz

Dobrý den,
vlhkost v bytě by měla být max.do 60%. Každému vyhovuje jiná hodnota, ale tady ta by se neměla překračovat. Zkuste ještě jednou změřit vlhkost jiným přístrojem, je to divné, protože 55% je hodně velká vlhkost, ve většině případech je vlhkost extrémně nízká. Záleží na Vás, tady doporučuji Avair Ultra 3 (zabudovaný hydrostat, časovač, velikost nádržky, dálk.ovládání, cena...)
Matrace- ty nanabízíme, místo nich máme to nejúčinější co na trhu je - antiroztočové povlaky. Jsou 100% účinné oba směry (roztoč k pokožce a potrava k roztoči). Jedná se o speciální povlaky na matarci, polštář a přikrývku. Ty dáte na JAKÉKOLIV lůžkoviny a matrace. doporučuji pročíst tento odkaz z našich stránek.
http://www.proalergiky.cz/eshop/protiroztocove-povlaky-protecsom.html
Jako výhradní distributoři se snažíme o maximum informací. Dozvíte se mimo jiné i to, že lepší ochranu nenajdete a za předpokladu praní 1-2 x za rok (doporučené výrobcem, jelikož přes povlaky je běžné povlečení, které perete dle potřeby)je účinnost garantovaná a testovaná na 100 pracích cyklů (tzn.25-50 let dle počtu praní za rok).
V případě dotazů mě prosím kontaktujte.
Příjemný den,

kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  03.06.2008

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz