Odpověď na dotaz

Dana Hrbková:

Dobrý den, zajímal by mne Váš názor na centrální vysavače v domácnosti s 5-ti letým dítětem alergickým na roztoče a kočky (v rod.domku s koberci a kočkami). Nenašla jsem na vašich stránkách porovnání centrálních vysavačů s klasickými, sama je považuji za ideální řešení. Děkuji předem za odpověď.

Odpověď:
ProAlergiky.cz

Dobrý den,
centrální vysavače nenabízíme, proto je nechci hodnotit. Podle všeho jsou ale pro alergiky velice vhodné, pak stejně jak u všeho záleží na kvalitním provedení.
Pokud máte doma kočky (ty mají nejhorší alergeny vůbec) zvažovala bych zakoupení čističky vzduchu, která je bezkonkurenční v práci se vzdušnými alergeny. Na roztoče jsou jediným 100% opatřením protiroztočové povlaky, které zabrání kontaktu alergen-pokožka. Ke zlepšení zdr.stavu dochází navíc hned po uzavření lůžkovin do poblak, protože již první noc nedochází ke kontaktu a vdechování. Jak vítě, nejvíce roztočů je v lůžku. začala bych tam. Pak je na Vás, jestli zvolit centrální vysavač nebo koupit za tu cenu více věcí typu povlaky, čističku, bezsáčkový vysavač.
Pokud si nevíte rady, klidně mě zavolejte na infolinku 602 813 222 nebo 541 212 450.
Příjemný víkend,

kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  17.07.2008

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz