Odpověď na dotaz

Markéta Nováková:

Dobrý den, mám syna alergika /kočka,pes,roztoče/ a byl mi doporučen vysavač Bosch Home Professional. Prý zachytí 99,997 % nečistot. Ale ve Vaší nabídce jsem ho nenašla. Ví se o tomto vysavači nebo jsem jen neprokoukla reklamu. Děkuji Nováková

Odpověď:
ProAlergiky.cz

Dobrý den paní Nováková,
99,997% nečistot zachytí každý vysavač, který má Hepa filtr H13 (nejvyšší hodnota na trhu). Netvrdím, že vysavač je špatný, ale jak říkáte, je to otázka reklamy. Cena se pohybuje kolem 11-12 tisíc, stejnou službu Vám udělá i např. Samsung s Hepa filtrem H13 za daleko lepší cenu, navíc se známkou "BAF" - doporučeno a schváleno britskou nadací pro alergiky. Dále máte na výběr Philips FC 9176, 9170 (cena kolem 6000 Kč). všechny modely mají zmíněné "BAF" (British Allergy Foundation).
Ve Vašem případě bych zrovna doporučovala Samsung SC 8570 (Hepa H13 a hlavně nová Turbo hubice Power Pet Plus s nízkým profilem a plovoucím vyjímatelným rotačním kartáčem - pokud máte zvíře nebo dlohé vlasy v rodině. Kartáč koberec pěkně "naklepe" od vláken a vytáhne hluboko usazené nečistoty)
Dejte pozor na reklamy, nemusí klamat, ale existuje řada jiných, stejně kvalitních i lepších produktů za přijatelnější cenu.
Rozhodnutí nechám na Vás, pokud budete mít nějaký dotaz, ráda pomůžu.
Příjemný den,

kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  18.10.2008

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz