Odpověď na dotaz

Zuzana S.:

Dobrý den, u 3-letého syna byla zjištěna alergie na domácí roztoče, kočky a psi. Kromě dalších věcí musíme vyřešit nákup nového kvalitního vysavače. Zalíbil se nám Dyson, ale pak jsem si pročítala historii Vašich rad a vždy když se na něho někdo ptal, tak jste mu doporučili Samsung, v jenom případě konkrétně samsung SC 8570. Tento model byl nahrazen modelem SC 9560, ale ani ten již není k sehnání a od poloviny října ho nahradil model SC8780. Mohli byste mi prosím poradit, zda je i tenhle model dobrý, popřípadě poradit jiný kvalitní vysavač? Je jich spousta a opravdu si nevím rady. Moc děkuji za odpověď. Zuzana S.

Odpověď:
ProAlergiky.cz

Dobrý den paní Suchomelová,
nejprve upozorňuji - při alergii na roztoče je nejdůležitější obalit lůžko do protiroztočových povlaků, je to nejdůležitější opatření.
Samozřejmě vysavač je také důležitý. V nabídce máme celou řadu vysavačů, aby si mohl vybrat každý. Samsung doporučuji (mám ho sama doma), protože poměr výkonu/ceny/kvality je jeden z nejlepších. Ještě tedy jsou vynikající vysavače Miele, ty mají certifikovanou vzduchotěsnou konstrukci a cena šla razantně dolů. Záleží, jestli chcete sáčkový (samsung) nebo bezsáčkový (Miele).
8780 je velice kvalitní vysavač s Hepa H13, vysokým výkonem, digitálním displejem..., naskladnění do ČR bude kolem poloviny ledna, očekávaná cena cca 6000 Kč.
Pěkný den.

kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  23.11.2009

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz