Odpověď na dotaz

René Widena:

Dobrý den,uvažuji o koupi čističky vzduchu.Co řikáte na typ Bap 1500 od firmy Bionaire (nemusí se měnit filtr,jen se vysaje)?Nějak se mi to moc nezdá.Jinak se mi zamlouvá čistička Sharp Fu 440e,mám sice pokoj kolem 20m,ale zdá se mi lepší koupit výkonnější čističku a navíc filtr by měl vydržet déle (5let).Takže časem se vynaložene peníze vrátí.Jakou mají tyto čističky životnost?Děkuji za radu

Odpověď:
Ing. Petr Vysokomenský

Dobrý den,
životnost čističky lze těžko odhadnout. Některé elektrospotřebiče pracují i přes 10 let. Záleží na vytížení, zacházení a údržbě. V každém případě je tu servis, který životnost každého spotřebiče prodlužuje.
Čističky Sharp jsou velice kvalitním řešením. Jejich největší devizou je prvotřídní filtrace a kvalita japonské značky. Oproti modelu BAP 1500 má výhodu ve větší kapacitě (rychleji a účinněji přefiltruje vzduch ve vašem pokoji). Navíc má řadu dalších vlastností, které vám zpříjemní život (speciální programy, senzory...). Jelikož musí být neustále zapnutá jistě oceníte i její extrémně nízkou hlučnost (14 dB). FU 440E vás určitě nezklame.

Ing. Petr Vysokomenský
ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  24.02.2006

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz