Odpověď na dotaz

Jitka Lorencová:

Jsem alergička,atopička.Ekzém se mi bohužel projevuje i na obličeji.Léčeno Imazolem a Aknemycinem a dietou, léčba tvala půl roku, ale měla výsledek.Problém mám s pleťovým krémem,3 roky jsem používala Louis Widmer s max. spokojeností,pak mi kosmetička radila změnu. Nic mi nevyhovuje tak jako Widmer. V současnoti mám opět problémy, kůže na obličeji je velice suchá /až pocity krusty/, je červená, olupující se. Znovu zkouším nasadit uvedné masti od dermatoložky. Prosím, poraďte mi,mám se znovu vrátit ke své oblíbené kosmetice,momentálně asi řada Remeder, nebo zkusit Avéne, jedná se mi o obličej,nechci už investovat do dalších krémů, které mi nesedí. Zkoušela jsem Vichy, Bronfman, La chévre. Děkuji

Odpověď:

Dobrý den Jitko,
co se týká výběru kosmetiky pro atopickou pleť, je to vždy problém, protože každé pleti svědčí jiný výrobek a nelze to zobecňovat. Pokud jste našla krém, který Vám vyhovuje, nechápu proč Vám v tomto případě kosmetička radila změnu.
Na Vašem místě bych se vrátila k ověřenému produktu. Pokud byste chtěla zkusit něco nového, doporučila bych Vám na základě zkušeností buď produkty Avene řady Trixera, nebo A-derma řady Exomeda. Obě jsou vyvinuty pro potřeby atopické pleti a jsou velmi dobře snášeny.
Dana Štěpánková, ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  11.05.2005

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz