Dobrý den, můj 16ti měsíční syn má již přes měsíc zarudlé oči a často si tře nos i oči. Rýmu nemá. Před nedávnem jsme navšívili odbornou oční lékařku (poté co byl neúspěšně léčen Pamyconem a Opthalmo framykoinem praktickou lékařkou) a ta nám předepsala Opt. framyk comp. 3xdenně. Po týdenní léčbě se oči spravily. Po dvoudenním nemazání jsme opět na začátku. Oční lékařka nám předepsala Spersallerg v případě že si syn bude třít oči a když nezabere tak nám dle zprávy praktická dr. předepíše nějaké antihist. dle váhy (bohužel název nevím). V současné době nevím ani na co má syn alergii, zda to bude trvat celé léto a ráda bych se zeptala na Váš názor ohledně postupu, který byste mi doporučili... Opthalmo fr i Spersallerg se mi spíš zdají jako krátkodobé řešení... Nebo se pletu a dají se i u tak malého dítěte používat celou sezonu, kdy budou problémy přetrvávat. Moc děkuju za případnou odpověď. Markéta Svobodová
Dotaz 598
23. 6. 2006
Markéta Svobodová
Vyberte si produkty, které pomáhají
Ověřeno našimi zákazníky
Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

„Nakupoval som prvý krát a maximálna spokojnosť.
Tovar mal dostupnosť "Na objednání". Objednávka vytvorená v nedeľu 5.10.2025 18:30. Expedícia bola 13:00 a doručenie kuriérom 7.10.2025.
Čo dodať? Len toľko, že majú môj obdiv a takto si predstavuje služby zákazníkom.“
Tovar mal dostupnosť "Na objednání". Objednávka vytvorená v nedeľu 5.10.2025 18:30. Expedícia bola 13:00 a doručenie kuriérom 7.10.2025.
Čo dodať? Len toľko, že majú môj obdiv a takto si predstavuje služby zákazníkom.“
- Nákup u profesionálov
- Kvalitný a overený tovar
- Spoľahlivý e-shop s kamennou predajňou
- Expresná expedícia a doručenie
- Kvalitné poradenstvo a servis
- Dlhoročné skúsenosti, ktoré premietli do predaja a kvalitného poradenstva
Ověřený zákazník před 2 dny
„V tomto obchodě nakupujeme rádi celá rodina, vždy rychlost, spolehlivost. Oceňuji rady a články, erudovanost a tedy dobře vybranou nabídku výrobků pro alergiky. Porovnám si vždy cenu výrobku na Heurece a pokud tady není výrazně vysoká (což se mi ještě snad nestalo) tak...“
- spolehlivost
- kvalitní výrobky
- odborné články
- rady
Ověřený zákazník před 5 dny
„Spokojen“
Ověřený zákazník před 7 dny