Odpověď na dotaz

Monika:

Dobrý den v jednom dotazu jste zmínila, že existuje nějaký přípravek, který částečně odstraní roztoče u zvířatka. Mám konkrétně fenku čínského chocholatého pejska a bohužel mám na ní alergii, nejvíc je to vidět na očích, které jsou oteklé, ale bez zánětu spojivek. Užívám xyzal a myslím, že mi vůbec nepomáhá. Když mám fenku na hlídání 1 měsíc tak problémy okamžitě zmizí. Když si ji vezmu zpátky, problémy s oteklýma očima se vrátí do tří dnů. Nechci dát fenku pryč, je to můj miláček. Mám alergii konkrétně na šupinky z kůže a sliny, roztoče, ty mi dráždí oči a ty pak v noci natíkají, přes den zpuchnou. Velmi mě to trápí, protože se živím jako modelka a přes napuchlé oči vypadám úplně jinak.Jinak žádné alergie na pyl nebo plísně nemám. Můžete mi poradit, jestli existuje pro pejsky nějaké injekce nebo nějaký přípravek, který zabíjí účinně roztoče? Ted jsem objednaná k jinému alergologovi, protože tenhle mi dává jen xyzal a nechce nic měnit, vlastně ho tam bere úplně každý, má letáčky pouze s lékem xyzal, takže jsem vůbec nevěděla, že existují i jiné léky. Existuje vůbec něco, co by odstranilo otoky, tím myslím, aby se zabránilo alergické reakci, která mi způsobí následně těstovitému otoku na víčkách? Myslím, že xyzal je spíše na pyly atd. Předem děkuji za odpověd Monika

Odpověď:
ProAlergiky.cz

Dobrý den,
ano, připravujeme přípravek, který pomáhá lidem, kteří mají alergii na zvířata /psy, kočky, ptáky a drobná domácí zvířata/. Přípravek účinně zneutralizuje alergeny ze slin, moči a stop kůže a zároveň působí blahodárně na srst zvířete. Sníží se i potřeba užívání léčiv. Přípravek vyšel velice dobře v testech, ale samozřejmě nemusí vyhovovat každému. Používá se pravidelně 1x týdně, pokud příznaky alergie neomezí po 3 aplikacích, tj.po třech týdnech, je potřeba navštívit alergologa, aby provedl další testy.
Sledujte, prosím pozorně naše stránky, třeba přípravek pomůže i Vám. Koncem října, popř. začátkem listopadu by měl být na našich stránkách.

kolektiv pracovníků ProAlergiky.cz

Podobné:  Produkty pro alergiky

Datum vložení dotazu:  16.10.2006

Předchozí dotaz  |  Následující dotaz

Položit nový dotaz