Zákaznická linka 541 212 450

Chcete si založit účet? Můžete tak učinit v posledním kroku objednávky. Nebo jen neznáte své heslo?
úvod E-shop   >   Inhalace, péče o dýchací cesty   >   Inhalační nástavce   >   Itinhaler

Itinhaler

Itinhaler Itinhaler Itinhaler
akce

Toto zboží již není v naší nabídce

  • kontaktujte nás a my vám doručíme náhradní produkt
  • vybírejte z našich nejprodávanějších produktů
CHCETE SI DOBŘE VYBRAT? S VÝBĚREM VÁM ODBORNĚ PORADÍME

Doporučeno pro:

děti s respiračními alergiemi a astmatem

Itinhaler® je nhalační nástavec (spacer), navržený pro usnadnění pravidelného podávání inhalovaných léků. Je vhodný pro kojence, děti i dospělé, kterým dělá problémy správné používání inhalačního spreje. Zvyšuje účinnost léčby u respiračních alergií a astmatu.

Inhalační masky: Kojenecká maska – maska vhodná pro děti do cca 9. měsíců věku Dětská maska – maska vhodná pro děti do cca 6 let Děti starší 6 let a dospělí inhalační masku již nepotřebují.

Efektivní Intihaler®, je velkoobjemový inhalátor (325 ml), vyroben za 100% silikonu. Díky svému optimálnímu tvaru s pamětí, velmi málo elektrostatickému a ultra-hladkému silikonu je Intihaler® velmi efektivní v podávání léčiv.

Praktický Intihaler® je pružný: může být složen nebo „zmačkán“ ze své velikosti při používání na velikost, ve které je snadno přenositelný. Je tak velice praktický i na cestování.

Velmi bezpečný a biokompatibilní Intihaler® je vyráběn ze stejného silikonu, ze kterého se vyrábí implantáty, jako jsou srdeční chlopně nebo prsní implantáty. Intihaler® odpovídá lidskému vnitřnímu prostředí, neobsahuje alergeny ani škodlivé chemické látky.

Nerozbitný Silikon je pružný, velmi odolný a prakticky nerozbitný.

Opakovaně použitelný Intihaler®můžete sterilizovat, snáší teploty až 200°C. Proto je vhodný i do nemocnic, kde jej díky dokonalé a rychlé sterilizaci tak může používat více pacientů.

Kompatibilní se všemi dávkovači Díky pružnému propojení je Itinhaler kompatibilní se všemi tradičními dávkovači aerosolů.

Snadná údržba Itinhaler může být umýván v myčce na nádobí, snáší všechny obvyklé desinfekce a může být sterilizován při teplotě až 180°C.

Výrobce: ProtecSom

Michaela, 31. 5. 2016

dobrý den,měla bych doatz. Dcera dostala od dr tuto masku na dýchání...nevím,jestli to dělám dobře,jak vydechuje,tak mám pocit,že to jde všechno ven a že tam nezůstává ani ta látka,kterou má do sebe dostat...nemohli by jste mi poslat nějáký přesný popis použití? děkuji Grygarová

Tým Proalergiky.cz, 31. 5. 2016

Dobrý den, paní Gyrgarová,

bylo by potřeba dceru vidět při inhalaci, aby se zjistilo, co dělá špatně. Doporučuji vzít masku a zajít za Vašim lékařem a sdělit mu svoji obavu.

Pěkný den,

ProAlergiky.cz

přidat příspěvek

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vámi poskytnuté osobní údaje budou chráněny v souladu s našimi pravidly.

541 212 450, 602 813 222
Pomůžeme vám s výběrem a objednávkou
Doporučeno odborníky
Vybíráme, ověřujeme, testujeme, spolupracujeme s lékaři
VYSOKÁ SPOKOJENOST
V nezávislém hodnocení zákazníků jsme získali certifikát
99 % zboží skladem
Rychlá expedice, doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč