Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Itinhaler + dětská maska

Zvyšuje účinnost léčby inhalačními spreji. Vhodný pro kojence, děti i dospělé díky maskám ve dvou velikostech.

Více informací
Vyprodáno Porovnat

Produkt není dostupný, ale rádi vám doporučíme náhradní. Nebo se podívejte na alternativní produkty

Chcete si dobře vybrat? S výběrem inhalačního nástavce vám odborně poradíme.

Itinhaler® je nhalační nástavec (spacer), navržený pro usnadnění pravidelného podávání inhalovaných léků. Je vhodný pro kojence, děti i dospělé, kterým dělá problémy správné používání inhalačního spreje. Zvyšuje účinnost léčby u respiračních alergií a astmatu.

**Inhalační masky:** Kojenecká maska – maska vhodná pro děti do cca 9. měsíců věku Dětská maska – maska vhodná pro děti do cca 6 let Děti starší 6 let a dospělí inhalační masku již nepotřebují.

**Efektivní** Intihaler®, je velkoobjemový inhalátor (325 ml), vyroben za 100% silikonu. Díky svému optimálnímu tvaru s pamětí, velmi málo elektrostatickému a ultra-hladkému silikonu je Intihaler® velmi efektivní v podávání léčiv.

**Praktický** Intihaler® je pružný: může být složen nebo „zmačkán“ ze své velikosti při používání na velikost, ve které je snadno přenositelný. Je tak velice praktický i na cestování.

**Velmi bezpečný a biokompatibilní** Intihaler® je vyráběn ze stejného silikonu, ze kterého se vyrábí implantáty, jako jsou srdeční chlopně nebo prsní implantáty. Intihaler® odpovídá lidskému vnitřnímu prostředí, neobsahuje alergeny ani škodlivé chemické látky.

**Nerozbitný** Silikon je pružný, velmi odolný a prakticky nerozbitný.

**Opakovaně použitelný** Intihaler®můžete sterilizovat, snáší teploty až 200°C. Proto je vhodný i do nemocnic, kde jej díky dokonalé a rychlé sterilizaci tak může používat více pacientů.

**Kompatibilní se všemi dávkovači** Díky pružnému propojení je Itinhaler kompatibilní se všemi tradičními dávkovači aerosolů.

**Snadná údržba** Itinhaler může být umýván v myčce na nádobí, snáší všechny obvyklé desinfekce a může být sterilizován při teplotě až 180°C.

Značka

ProtecSom

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„Vše proběhlo perfektně. Rychlé dodání.“
Ověřený zákazník včera
„slušný obchod, nekupoval jsem zde poprvé.“
  • jsou rychlí, nákup i doručení OK
Ověřený zákazník před 7 dny
  • Brzké doručení
Ověřený zákazník před 8 dny