Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Okenní síť proti pylu a hmyzu v hliníkovém rámu Easy Life ALLERGIC easy LINE 2.0 (002-2660) – 130 × 150 cm

Brání pronikání pylu, prachu, částic sazí a hmyzu do interiéru. Snadná instalace. Lze individuálně zkrátit. Odolná síť ze skelných vláken v antracitové barvě
Skladem Porovnat
1890 Kč
30 dnů na vrácení zboží
Chcete si dobře vybrat? S výběrem sítě proti pylu vám odborně poradíme.

Okenní síť Easy Life spojuje všechny výhody hliníkového rámového systému easy LINE 2.0 a speciální tkaniny ALLERGIC. Ta poskytuje účinnou ochranu proti pronikání pylu, prachu, částicím sazí a hmyzu z venkovního prostředí do místnosti. Hliníkový rám lze v případě potřeby zkrátit a přizpůsobit tak rozměrům okna.

Snadná instalace

Síť proti pylu a hmyzu Easy Life nabízí jednoduchou montáž bez vrtání a šroubování. Díky osvědčenému systému není k instalaci vyžadováno žádné speciálně nářadí. Na konci sezóny lze síť snadno vyjmout bez zanechání stop na okně.

Pružina easyCLIP 2.0

Speciální pružina automaticky přitáhne rám sítě k oknu a umožní jeho snadné zaháknutí a odepnutí. Toto důmyslné řešení je vhodné pro všechny standardní typy oken.

Optimální ochrana proti pylu a hmyzu

Silná tkanina ze skelných vláken je extrémně odolná proti roztržení a povětrnostním vlivům. Díky tomu je zaručena její dlouhá životnost a možnost opakovaného použití. Jemné póry síťoviny dobře propouští světlo a vzduch. Celoobvodový těsnící kartáč eliminuje mezeru mezi rámem a oknem, čímž zamezuje pronikání hmyzu.

Nové, velmi kvalitní hliníkové profily

Tkanina je umístěna mezi 36 mm široké zaoblené hliníkové profily s matným práškovým lakováním v bílé barvě. Na tyto profily výrobce poskytuje prodlouženou záruku 6 let.

 

Produktová videa

Značka

Easy Life

Ověřeno našimi zákazníky

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
„První nákup a velká spokojenost.“
Ověřený zákazník před 4 dny
  • Rychle doručení
Ověřený zákazník před 5 dny
  • Kvalitní prověřené výrobky
  • Výborná komunikace
  • Vstřícnost a ochota
  • Skvělá volba i pro ne-alergiky
  • Kvalita produktů
Ověřený zákazník před 6 dny