úvod E-shop > Parní vysavače

Parní vysavače

Vysavač s funkcí parního čištění a vysoušení

Doporučeno pro: všechny typy povrchů, i silně znečištěné

Parní vysavače zajistí kompletní úklid domácnosti bez chemie. Jelikož není třeba používat žádné přípravky, je úklid tímto vysavačem šetrný k životnímu prostředí. Parní vysavače umí vysávat, čistit párou o vysoké teplotě a odsávat přebytečnou vlhkost. Nabízí velmi jednoduché použití,... více informací

Parní vysavače zajistí kompletní úklid domácnosti bez chemie. Jelikož není třeba používat žádné přípravky, je úklid tímto vysavačem šetrný k životnímu prostředí. Parní vysavače umí vysávat, čistit párou o vysoké teplotě a odsávat přebytečnou vlhkost. Nabízí velmi jednoduché použití, snadná je i údržba.

Pára je připravena ve vysavači během několika vteřin. Jsou vhodné na všechny typy povrchů. Umyjete všechny typy tvrdých podlah,čalounění, obkladů, zařízení v koupelnách a WC. Výborně si poradí i se silně znečištěnými povrchy. Můžete vysávat prakticky vše (i tekutiny).

Pomocí páry jsou účinně ničeny bakterie, alergeny, roztoči a plísně. To vše bez chemie, která může alergiky a ekzematiky dráždit. Zničení roztočů, bakterií je přirozenou cestou.

Skrýt informace
 
Značka: Vybrat značku zavřít
Řazení dle: