Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

SkinPro Prostěradlo 180 x 200 cm

Pomáhá v léčbě ekzémů dětí i dospělých, odvádí pot, zmírňuje podráždění pokožky.

Více informací
Vyprodáno Porovnat

Rádi vám doporučíme náhradní produkt. Nebo se podívejte na alternativní produkty

Chcete si dobře vybrat? S výběrem lůžkovin vám odborně poradíme.

Podrážděná pokožka postižená atopickým ekzémem je náchylná k osídlení zlatým stafylokokem nebo jinými bakteriemi. Ložiska ekzému se kvůli této infekci špatně hojí a ještě více svědí. Stav ekzému zhoršuje také nadměrné pocení. Řešením problému jsou funkční prostěradla SkinPro, které nedráždí pokožku a pomáhají uzdravovat ekzém.

 

zaručená účinnost

Jak to funguje?

Prostěradlo SkinPro má dokonalé termoizolační vlastnosti, díky nimž vytváří v lůžku ideální mikroklima pro spícího člověka – relativní vlhkost 35–60 % a teplotu těsně nad pokožkou 30–32 °C. To zabraňuje vzniku a podpoře plísní, růstu bakterií, omezuje dráždění existujících ložisek ekzému či lupénky a urychluje hojení pokožky. Pokožka zůstává stále v suchu. Pot a přebytečná vlhkost jsou od pokožky odváděny díky speciální struktuře vláken.

Odvádí vlhkost od pokožky

Vnější vrstva z prolenového hedvábí, která je v kontaktu s pokožkou, přenáší vlhkost do vnitřní vrstvy tvořené bavlnou. Tím vzniká ochranná bariéra mezi pokožkou a vstřebanou vlhkostí uloženou hluboko v tkanině. Materiál prostěradel SkinPro je fyziologicky netečný, nevyvolává alergické reakce, podráždění pokožky ani mikrobiologicky podmíněné dermatitidy. Je bez výjimky snášen citlivou pokožkou, zmírňuje pachy a odolává působení potu i moči. Lícní vrstva je tkána tzv. plyšovou vazbou, díky které je velmi hebká a příjemná na dotek.

Materiál:

  • pletenina z prolenového hedvábí (60 %) a bavlny (40 %)
  • vyrobeno bez použití barviv a formaldehydu
  • všitá guma pro uchycení na matraci

Použití a údržba:

  • používá se jako běžné froté prostěradlo
  • pere se při teplotě 40 °C
  • nežehlí se

Značka

HomeDoctor