Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450
Infolinka (všední dny 8.30–16.30)
541 212 450

Tesa® Insect Stop Lamelová síť proti hmyzu do dveří STANDARD – antracitová 0,95 × 2,2 m, 55198-00001-00

Snadné upevnění a možnost opakovaného použití. Vhodné do dveří na balkon, terasu nebo do zimní zahrady. Více rozměrů.

Více informací
Skladem Porovnat
789 Kč
30 dnů záruka na vrácení zboží
Chcete si dobře vybrat? S výběrem sítě proti hmyzu vám odborně poradíme.

Lamelové sítě do dveří proti hmyzu Tesa® snadno upevníte a je možné je používat opakovaně. Jsou vhodné na balkónové dveře, francouzská okna. skleníky, terasy atd. Brání průniku hmyzu, přitom umožňují dveřmi procházet. Konstrukce lamel skvěle doplňuje rám dveří a nenarušuje jejich vzhled – připomíná vertikální žaluzie.

Hlavní vlastnosti lamelové sítě proti hmyzu

  • 5 překrývajících se lamel zaručuje ochranu před hmyzem a snadný průchod pro člověka či domácí zvířata
  • lamely nepřekáží dveřím, lze je běžně otvírat a zavírat
  • každá lamela je vybavena stabilním závažím, které omezuje hluk
  • snadná a rychlá instalace bez vrtání díky systému Clip-System® a tesa Powerstrips®
  • jednoduchá demontáž bez zanechání stop
  • lamely jsou vyrobeny z odolné sklolaminátové síťoviny

Každý rozměr udávaný u varianty produktu je maximální, tzn. že na potřebnou délku si lamely snadno zkrátíte. Každou lamelu drží odolné závaží, takže nevlají, když např. fouká vítr.

Instalace lamelové sítě proti hmyzu

Jednou z největších výhod lamelových dveří je jejich montáž bez vrtání. Díky odolným a pevným oboustranným lepicím proužkům tesa Powerstrips® jsou několikráte použitelné, snadno je bezpečně připevníte a po sezóně snadno sundáte bez zanechání zbytků lepidla.

Šíři vodící lišty snadno upravíte zaříznutím. Sama lišta je pak provedena v moderní šedivé barvě. Balení obsahuje kompletní sadu pro jedny dveře.

Produktové video

Značka

Tesa

Ověřeno našimi zákazníky

100 % zákazníků doporučuje náš obchod z 1049 recenzí

Zobrazit všechna hodnocení
  • super ceny, rychle doruceni
Ověřený zákazník před 11 dny
„Vše OK, nakupoval jsem poprvé, rozhodně to nebyl můj poslední nákup.“
  • pestrý výběr
  • podrobné popisy a vysvětlení
Ověřený zákazník před 25 dny
„Vše v pořádku, nákup zde doporučuji.“
Ověřený zákazník před měsícem